Brady ürünleri

Etiketler Makaron ve Fisler

Brady; şirketlerin üretkenlik, performans, güvenlik ve emniyetini geliştirmeye yardımcı olan eksiksiz etiket tanımlama çözümleri sunar...

Yazicilar ve Tarayicilar

Brady Etiket yazıcıları; tüm malzemeler üzerinde yüksek kaliteli, maliyeti düşük yazdırma işlemi sağlamak adına kapsamlı yetkinlikler ve seçenekler sunar.

Guvenlik Isaretleri

Doğru güvenlik tanımlaması, çalışan güvenliğini sağlamanızda ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmanızda yardımcı olur ...

Alan ve Lojistik isaretlemesi

Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve alan işaretlemesi gereklidir, fakat tek başına yeterli değildir ...

Lockout Tagout ve Scafftag

Çoğu mekanik ve elektrik uygulamasını kapsayan geniş yelpazeye sahip kilitleme cihazları ve etiketlemeler sunuyoruz...

Boru Isaretleri ve Valf Tanimlamasi

Boru içeriğini ve akış yönünü, yüksek performanslı boru işaretleri ve boru işaretleme etiketleri ile belirleyin: endüstri standartlarını sağlamanıza yardımcı olur.

Isaretler ve Etiketler icin Yazilim

Brady'nin güçlü, esnek etiket ve işaret jenerasyon yazılım seçimi, günümüzün artan tanımlama ihtiyaçlarını karşılayacak özellikler, baskı teknolojileri ve işletim sistemleri sunar.

Dokuntu Kontrolu Urunleri

Brady'nin SPC emicileri ve döküntü kontrolü ürünleri, çalışanlarınızı ve çalışma ortamınızı beklenmedik döküntüler, sızıntılar, akıntılar ve diğer kazalardan uzak tutmanızda yardımcı olur.

Visual Tagging

The Brady visual tagging solutions ensure a permanent data trail of inspections and work carried out, as well as information about the usage and if safe or prohibited at the point of use.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.