Ayaklar ve Direkler

Taşınabilir plastik direkler ve zincirler ile potansiyel olarak tehlike taşıyan iç ve dış mekanlarda barikat kurar. Hafif fakat sağlam olan yapıları ile, geçici veya sürekli gerçekleştirilen uygulamalarda yıllarca kullanılmaya karşı dayanıklıdırlar.

BradyCone Uyarı Sistemi
BradyCone Uyarı Sistemi
Özel sorunlar için uyarı sağlar 4 taraflı görsel uyarılar, kör noktaları ortadan kaldırarak depolamada kolay istifleme sağlar. İç/dış mekanlarda kullanım için yüksek oranda etkili, suya dayanıklı malzemeden yapılmışlardır.
Zemin Ayakları
Zemin Ayakları
Kolayca taşınabilen bu ayaklar taşımada oldukça faydalıdır ve kaygan bölgeler gibi temel tehlikeleri açık bir şekilde gösterirler. Örneğin hastaneler ve kamu alanları için idealdirler.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.