Ayaklar ve Direkler

Taşınabilir plastik direkler ve zincirler ile potansiyel olarak tehlike taşıyan iç ve dış mekanlarda barikat kurar. Hafif fakat sağlam olan yapıları ile, geçici veya sürekli gerçekleştirilen uygulamalarda yıllarca kullanılmaya karşı dayanıklıdırlar.

BradyCone Uyarı Sistemi
BradyCone Uyarı Sistemi
Özel sorunlar için uyarı sağlar 4 taraflı görsel uyarılar, kör noktaları ortadan kaldırarak depolamada kolay istifleme sağlar. İç/dış mekanlarda kullanım için yüksek oranda etkili, suya dayanıklı malzemeden yapılmışlardır.
Zemin Ayakları
Zemin Ayakları
Kolayca taşınabilen bu ayaklar taşımada oldukça faydalıdır ve kaygan bölgeler gibi temel tehlikeleri açık bir şekilde gösterirler. Örneğin hastaneler ve kamu alanları için idealdirler.
Uyarı Direkleri ve Zincirleri
Uyarı Direkleri ve Zincirleri
Yaya trafiğini kontrol etme ve yönetme konusunda idealdirler. Depolar, fabrikalar, ofisler, vb. için uygun olan Zincirler ve şeritler, 90 cm uzunluğundaki sağlam direklere bağlanabilirler. Direkler hem tek renk hem de iki renk olarak mevcuttur
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.