Barikat ve Yeraltı Bantları

Birleştirilmiş metin ve grafikler, mesajınızı anında güçlendirir

Görsel barikat kurma, olası tehlikelere ilişkin hızlı ve yerinde uyarı sağlar. Yapışmayan barikat bantları, geçici olarak dış mekan veya kalıcı olarak iç mekan uygulamalarında ve ayrıca yer altında da kullanılabilir.

Barikat Bantları
Barikat Bantları
Yüksek oranda görünür özellikte ve oldukça dayanıklı olan uyarı Görsel barikat bandı, olası tehlikelere ilişkin hızlı ve yerinde uyarı sağlar
Yeraltı Bantları
Yeraltı Bantları
Kazı ekipleri, gömülü hatlar ve kablolara ilişkin uyarı alırlar Brady'nin yeraltı uyarı bandı, hasara uğrayan hattın maliyeti ile karşılaştırıldığında tüm hatta kullanılabilecek kadar ekonomiktir ve renkle kodlanmış olan arkaplanı üzerindeki keskin çıkıntılı ucu sayesinde kolayca tanımlanır.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.