Lojistik ve Depo Etiketlemesi

Profesyonel olarak işin içinde yer alan herkes, iyi tanımlanmış bir deponun şirket verimliliğini artırdığını bilir. Net, doğru ve bilgilendirici tanımlama, genel verimlilik artışına doğrudan katkıda bulunabilir.

Denetim, Kalibrasyon ve Tarih Etiketleri
Denetim, Kalibrasyon ve Tarih Etiketleri
Makine ve ekipman için olağan ve düzenli bir denetim nerede gerekli olursa denetim tarihi ve kalibrasyon etiketleri orada kullanılabilir.
Mıknatıslı Etiketler, Bantlar ve Şeritler
Mıknatıslı Etiketler, Bantlar ve Şeritler

Metal depo raflarına kolayca uygulanmak üzere tasarlanmıştır Mıknatıslı etiketler, kalıp kesim numaraları ve harfleri, metal depo raflarına kolayca uygulanmak üzere tasarlanmışlardır. Yüksek oranda kullanıcı dostu özelliktedirler, her türlü metal kabine ve yüzeye uygulanabilirler ve birçok defa yeniden kullanılabilirler.

Numaralar ve Harfler
Numaralar ve Harfler
Yüksek oranda görünür olan karakterler, genel güvenliği geliştirir Numaralar ve Harfler'den oluşan yelpazemiz her şirkete etiketleme ve işaretleme noktasında sınırsız uygulama sunar. Yüksek oranda görünür olan karakterler, güvenliği geliştirir.
Yazılabilir ve Silinebilir Etiketler ve Fişler
Yazılabilir ve Silinebilir Etiketler ve Fişler
Sürekli olarak düzen değişikliği yapılan depoların tanımlaması için idealdir Yazılabilir / Silinebilir Etiketler ve Fişler, sürekli olarak düzen değişikliği yapılan depoların tanımlaması için idealdir. Bu türdeki etiketler, tam esneklik sunar.
Duvar Çizelgeleri ve Posterler
Duvar Çizelgeleri ve Posterler
Güvenlik Talimatlarına Sahip Brady Duvar Çizelgeleri ve Posterleri.
Ambalaj Etiketleri
Ambalaj Etiketleri
Ambalajınızı tanımlar Kendinden Yapışkanlı Lamine polyesterden Ambalaj Etiketleri.
Soğuk Ortam Etiketlemesi
Soğuk Ortam Etiketlemesi
Düşük sıcaklıklarda uygulanabilen ve bu sıcaklığa dayanıklı olan etiketlerdir
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.