Zemin isaretleme

Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve Kilitleme/Etiketleme prosedürleri gereklidir, ancak bunlar açık alan işaretlemesi ile tamamlanmalıdır. Brady katlardaki alanların, basamakların, korkulukların ve diğer ilgili alanların tehlike bölgeleri olarak tanımlanabilmesini sağlayacak, eksiksiz bir yelpazede işaretleme yöntemleri sunar.

Kaymayı Önleyici Bant
Kaymayı Önleyici Bant
Yüksek oranda sürtünmeye sahip kaymayı önleyici bant, ıslak veya kaygan zeminlerde kaymayı ve düşmeyi önlemede yardımcı olur. Kaymayı önleyici bant, olası bir tehlike oluşturabilecek alanlar için idealdir.
Photoluminescent Area Marking
Photoluminescent Alan İşaretlemesi
Zifiri karanlıkta bile tehlike bölgelerini gösterir Brady photoluminescent alan işaretleme ürünleri, güç kesintileri ve acil durumlar sırasında Düşük Konum Aydınlatmada yol güvenliği için tasarlanmıştır.
Uyarı Bandı / ToughStripe
Uyarı Bandı / ToughStripe
Kendinden yapışkanlı İşaretleme Bandı, vinil noktalar, yansıtıcı bant, çıkarılabilir ve dayanıklı parmak izleri.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.