Zemin isaretleme

Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve Kilitleme/Etiketleme prosedürleri gereklidir, ancak bunlar açık alan işaretlemesi ile tamamlanmalıdır. Brady katlardaki alanların, basamakların, korkulukların ve diğer ilgili alanların tehlike bölgeleri olarak tanımlanabilmesini sağlayacak, eksiksiz bir yelpazede işaretleme yöntemleri sunar.

$name

Kaymayı Önleyici Bant
Kaymayı Önleyici Bant
Yüksek oranda sürtünmeye sahip kaymayı önleyici bant, ıslak veya kaygan zeminlerde kaymayı ve düşmeyi önlemede yardımcı olur. Kaymayı önleyici bant, olası bir tehlike oluşturabilecek alanlar için idealdir.
Photoluminescent Area Marking
Photoluminescent Alan İşaretlemesi
Zifiri karanlıkta bile tehlike bölgelerini gösterir Brady photoluminescent alan işaretleme ürünleri, güç kesintileri ve acil durumlar sırasında Düşük Konum Aydınlatmada yol güvenliği için tasarlanmıştır.
Uyarı Bandı / ToughStripe
Uyarı Bandı / ToughStripe
Kendinden yapışkanlı İşaretleme Bandı, vinil noktalar, yansıtıcı bant, çıkarılabilir ve dayanıklı parmak izleri.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.