Genel Amaçlı Sorbentler

Tesisinizde her yerde yağları, soğutma sularını, solventleri ve su bazlı sıvıları temizlemek için bu çok amaçlı sorbentleri kullanın. Makinelerin çevresinde, sızıntı yapan boruların altında veya bağlantı yerlerinde, karışık trafik alanlarında, genel bakım projeleri için — bunlar, ilk seçiminizdir.

Genel Amaçlı Sorbentler Varil Örtüleri
Varil Örtüleri
Varil Örtüleri; su, soğutma suları, solventler, yağlar ve antifriz vb. gibi çok çeşitli endüstriyel sıvıları emer. Pompalardan kaynaklanan sızıntıların yere akmasını önleyerek iş alanında temiz ve güvenli bir zemin sağlar.
Genel Amaçlı Sorbentler Pedler
Pedler
Genel amaçlı sorbent ve emici pedler.
Genel Amaçlı Sorbentler Yastiklar
Yastıklar
Yastıklar, dar alanlarda ve sürekli akıtan kaynaklar altında meydana gelen döküntüleri ve sızan sıvıları emer.
Genel Amaçlı Sorbentler Rulolar
Rulolar
Genel Amaçlı Sorbent Rulolar, çalışma zeminlerinin ve kaldırımların temiz ve güvenli olması gereken yoğun trafikli alanlar ve iş istasyonları için tasarlanmıştır. 
Genel Amaçlı Sorbentler Sosisler

Sosisler

Genel Amaçlı Sorbent Sosisler — Tehlikeli döküntüleri sınırlama ve yayılmalarını önleme.
Universal Sorbents Booms
Boomlar
Genel Amaçlı Sorbent Boomlar.
Genel Amaçlı Sorbentler Siliciler
Siliciler
Genel Amaçlı Sorbent Siliciler
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.