Düzenleyici Etiketler

Yürürlükteki yasalara uyan Brady'nin Önceden yazdırılmış etiketleri. CLP/GHS, WEEE-RoHS, REACH, ... için olan özel etiketler gibi düzenleyici etiketleme.

CLP/GHS Etiketleri
CLP/GHS Etiketleri
CLP (Maddelerin sınıflandırılması, etiketlenmesi ve ambalajlanması) ve GHS (Küresel Olarak Uyumlu Sistem ) ile Uyumlu Etiketler.
WEEE/RoHS Etiketleri
WEEE/RoHS Etiketleri
WEEE (Elektrikli ve Elektronik Ekipman Atığı) Tanımlama Etiketleri ve Tehlikeli Maddelerin Sınırlanması (RoHS) yönergesine yönelik ürünler.
ANSI/OSHA Etiketleri
ANSI/OSHA Etiketleri
Geniş yelpazeye sahip ANSI (Amerika Ulusal Standartlar Enstitüsü) ve OSHA (Mesleki Güvenlik ve Sağlık Dairesi) ile uyumlu etiketler.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.