Devre Kartı ve Bileşen Etiketleri

Brady Devre Kartı Etiketleri (pcb etiketleri) ve bileşen etiketleri. Milyon dolarlar değerindeki bir elektronik üretim hattını sorunsuz ve karlı bir şekilde yürütmeye çalışıyorsunuz. Bu koşullarda, tanımlama teknolojiniz en önemli sorununuz olmamalı. Bu nedenle de bu görevi biz üstleniyoruz.

Electronic Equipment labels
Elektronik Ekipman ve Hizmet Etiketleri
Ekipman Etiketleri ve Hizmet Etiketleri — Kalibrasyon, hizmet ve test etiketleri gibi elektronik ekipman tanımlaması için yüksek kaliteli etiketler.
Inspection Arrows
Denetim Okları ve Quik-Dots™ İşaretleyiciler
Denetim Okları — Yazdırılmış devre kartlarında yeniden çalışma alanlarının yerini denetim oklarını kullanarak tam olarak belirtin. Vinil bez malzeme, sıkı bir bağ sağlasa da yapışkan bir kalıntı bırakmadan kolaylıkla çıkarılabilir.
PCB Labels
PCB ve Bileşen Tanımlama Etiketleri
PCB Etiketleri — Brady'nin devre kartı ve bileşen etiketi malzemeleri, yazdırılan devre kartlarının işlenmesiyle ilişkili zor koşullara dayanıklı olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.
Solder Masks
Lehim Maskeleri
Lehim Maskeleri — Brady'nin daire biçimindeki lehim maskeleri, üretim sürecinde önemli bileşenlerin ve parçaların korunması için idealdir. Üretim hattı uygulamaları için tasarlanan maskeler; rulo formunda, kart veya tek astar olarak üretilir.
Static Awareness Labels
Statik Farkındalık Etiketleri
Statik Farkındalık Etiketleri — Bu rulo formundaki ve karta monte edilen, sarı üzeri siyah ya da turuncu üzeri siyah etiketler, elektronik cihazları tutan ve kullanan kişileri elektrostatik hasar olasılığına karşı uyarır. 
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.