Genel Etiketleme ve Ekipman Tanımlama

Brady; ambalaj, anma değeri plakaları, varlık tanımlama ve diğer genel amaçlı etiketlemeler dahil olmak üzere genel endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış geniş bir etiket yelpazesi sunuyor. Parlak, mat veya metalize gibi kaplama çeşitleriyle.

Varlık Tanımlama ve Anma Değeri Plakaları
Varlık Tanımlama ve Anma Değeri Plakaları
Brady, geniş bir Mülk Kontrolü ve Varlık İzleme ürünleri yelpazesi sunar. Aşağıdaki seçeneklerden uygulamanız için en uygun kategoriyi seçin.
Marka Koruma ve Güvenlik Etiketleri
Marka Koruma ve Güvenlik Etiketleri
Brady ve iş ortakları, hem fiziksel dünyada hem de internette zayıf noktalarınızı belirleyerek korumanıza yardımcı olacaktır. Brady, özelleştirilmiş bir güvenlik sağlamak amacıyla fiş, etiket ve ambalajlarda açık teknolojilerle gizli teknolojileri bir araya getirir.
Hizmet Etiketleri ve Yazılabilir Etiketler
Hizmet Etiketleri ve Yazılabilir Etiketler
Etiketlerimizi makinelerinizin ve ekipmanlarınızın üzerinde kullanarak güvenliğe büyük dikkat çekin
Safety & Warning Labels
Güvenlik ve Uyarı Etiketleri
Geniş çeşitliliğe sahip yazdırma malzemelerimiz ve yazıcılarımız ile kendi güvenlik ve uyarı etiketlerinizi yaratın — Etiketleri bilmeye hakkınız var!
Görsel İş Yeri Etiketlemesi
Görsel İş Yeri Etiketlemesi
Daha güvenli ve etkili bir çalışma ortamı yaratmak için Görsel İş Yeri Etiketlemesi.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.