Laboratuar Etiketleri

Brady'nin laboratuar tanımlama ürünleri biyoteknoloji, tarım, çevre ve adli tıp laboratuarlarına hizmet etmek üzere tasarlanmıştır.

Autoclave Labels
Otoklav Etiketler
Otoklav etiketleri en zorlu otoklav ortamlarından bazılarıyla başa çıkmak üzere tasarlanmıştır. İzlenebilir bir numuneden her zaman emin olabilirsiniz.
Liquid Nitrogen Labels
Şişe ve Matara Etiketleri ve Korumaları
Brady'nin şişe etiketleri ve şişe koruması tanımlama serisi, hem izleme bilgileri sağlar hem de ek güvenlik özelliği sunar.
Tissue Cassette Labels
Santrifüj, Eppendorf ve PCR Etiketleri
Brady geniş bir Santrifüj, Eppendorf ve PCR Etiketleri yelpazesi sunar
Well Plate Identification
Dondurucu Etiketleri / Donmuş Yüzey Etiketleri
Bu etiketler, size -20°C ila -80°C arasında değişen koşullarda saklandıktan sonra kolaylıkla okunabilen, yüksek kaliteli metin veya barkod resimlerini garanti eder. 
Bottle and Flask Labels & Seals
Sıcak Su Banyosu Etiketleri
Sıcak su banyolarına dayanıklı laboratuar etiketleri.
Centrifuge, Eppendorf & PCR Labels
Sıvı Azot Etiketleri
Özel etiketlerimiz, hızlı ve ani maruziyet durumundan uzun süreli depolamaya kadar sıvı mazota dayanıklıdır. Malzemelerimiz, neredeyse tüm uygulamalarda yüksek kaliteli, kolaylıkla okunabilir bilgiler sağlayacak kadar dayanıklıdır.
Freezer Labels
Lam Etiketleri
Lam etiketlerimiz; numune oluşturma, inceleme ve saklama süreci boyunca hangi koşullara maruz kalınırsa kalınsın net ve belirgin numune tanımlama sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Hot Water Bath Labels
Kamış Tanımlama
Bu yeni kamış sistemi için geliştirilen Brady etiketleri ile Brady'nin termal transferli yazıcıları ve şeritleri, kamış içindeki renkli ağırlığa uygulandığında 2 metin satırının net bir şekilde görünmesine izin verir.
Slide Labels
Doku Kaseti Etiketleri
Brady'nin Doku Kaseti Etiketleri serisi, BSP31 Etiket Takma Sistemi ile birlikte kullanılır.
Tube/Vial Labels
Tüp/Viyal Etiketleri
Brady'nin viyal ve tüp etiketleri serisi; konik, santrifüj, cam veya plastik dahil olmak üzere çeşitli türlerdeki ve kapasitelerdeki viyaller ve tüpler için uzun ya da kısa süreli numune izleme amacıyla geliştirildi.
Straw Identification
Mikrotiter Plaka Tanımlama
Toplanan tüm numunelerin toplu olarak izlenmesi gerekiyorsa, Brady'nin Mikrotiter plaka tanımlama çözümü kullanılabilir. Mikrotiter plaka etiketlerimiz, pek çok laboratuar ortamında son derece belirgin metin ve barkod garanti eder.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.