Tel Kablo ve Pano İşaretleyiciler

Brady'nin kablo etiketleri, fişleri, daralan makaronlar ve bayrakları size açık ve keskin metinler üretme yetkinliği sağlar

Brady; etiket, daralan makaron, fiş ve bayrak boyutlarında geniş bir seçenek dizisi ve tel ve kablo işaretleme uygulamalarınız için ideal malzemeler sunar. Çeşitli yazdırma teknolojilerinde yazdırma için malzemeler mevcuttur.

Self Laminating Labels
Kendinden laminasyonlu etiketler
Kablo için Kendinden laminasyonlu etiketler ve tel işaretleme Brady'nin kendinden laminasyonlu tel işaretleri, etiketinizin göstergesini aşırı sıcaktan, kimyasallardan ve solventlerden korur.
Sleeves
Daralan makaronlar
Tel işaretleme daralan makaronlar ve Kablo daralan makaronlar Yapışkansız, yazdırılabilir tel işaretleyici daralan makaronlar ve kablonun ısınmasıyla küçülen daralan makaronlar, maksimum yalıtım koruması ve kalıcı tanımlama için tellerin veya kabloların etrafını güvenli bir şekilde sarar. Tam daire tasarımı hızlı ve kalıcı tel işaretleme sağlar.
Component Labels
Bileşen Tanımlama
Elektrikli Bileşen Etiket Tanımlaması Brady'nin elektrikli bileşen etiketinin malzemeleri, en zorlu ortamlara direnç göstermek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bir elektrik panelinde bulunan tüm bileşenleri tanımlamak üzere donanım etiketleri sunuyoruz.
Tags
Fişler
Tel işaretleme fişleri ve Kablo fişleri Brady'nin yazdırılabilir tel ve kablo fişleri hem iç hem de dış mekan uygulamaları için açık ve net işaretleme sağlar. Fişler tele veya kabloya kablo kelepçeleri ya da kendinden bağlamalı bir tasarım kullanımıyla bağlanabilir.
Carriers with Inserts
Ek parçalı taşıyıcılar

Elektrik panellerini ve bağlantı panolarını tanımlamak için etiketler ve fişler Elektrik Panelleri için Etiketleme Çözümleri. Brady, tüm bağlantıları tanımlayan geniş bir etiket, işaret ve fiş seçimine sahiptir.

Patch Panel Labels
Elektrikli Pano ve Bağlantı Panosu Etiketleri

Elektrik panellerini ve bağlantı panolarını tanımlamak için etiketler ve fişler Elektrik Panelleri için Etiketleme Çözümleri. Brady, tüm bağlantıları tanımlayan geniş bir etiket, işaret ve fiş seçimine sahiptir.

Wrap-Around Labels
Sarılabilir Etiketler
Uzun süreli kablo ve tel işaretlemesi için Sarılabilir Etiketler Çok kavisli yüzeyler, teller ve kablolara yapışmak üzere tasarlanmış uyumlu malzeme. İşaretleyicinin etrafını sarmak üzere şeffaf bir “kuyruğu” bulunan, beyaz yazdırılabilir bir alana sahiptir. Şeffaf kuyruklar, metni korumak üzere laminant üstü olarak işlev görür ve üstün direnç sağlar.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.