Güvenlik işaretleri

Brady, yönetmeliklerle uyumluluğunu garanti etmek için her zaman en son güvenlik işaretlerini sunar. EN ISO 7010 güvenlik işaretleri, farklı endüstriyel ortamlarda maksimum dayanıklılık için farklı malzemelerle sunulmaktadır.

Yangın Ekipmanı ve Yangın Eylem İşareti

Fire Signs
Yangın Ekipmanı ve Yangın Eylem İşareti
Yangın Ekipmanı ve Yangın Eylem İşareti — Brady Yangın Güvenlik İşaretleri ile yangın çıkışları ve ekipmanını işaretleyin ve hızlı bir şekilde tanımlayın. Yangın ekipmanı ve çıkışları kolaylıkla ve kalıcı olarak tanımlanabilir.
Prohibitions Signs
Yasaklama İşaretleri
Yasaklama İşaretleri — Çalışanları ve ziyaretçileri yasak davranışlar veya eylemler konusunda bilgilendirir
Mandatory Signs
Zorunlu İşaretler
Brady Zorunlu Güvenlik İşaretleri — Bu işaretler özellikle önlem alınması gereken durumları belirtir 
Warning Signs
Uyarı İşaretleri
Tehlike uyarı işaretlerimizle olası tehlikeleri tanımlayın ve ziyaretçileri ve çalışanları bunlara karşı uyarın
Photoluminescent Signs
Photoluminescent İşaretler
Brady'nint photoluminescent işaretleri, ışık kaynaklarının dumanla engellenmesinin neden olduğu güç kesintisi ve elektrik kesintisinin sonuçları ve olası risklerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. 
First Aid Signs
Güvenlik Durumu ve İlk Yardım İşaretleri
Güvenlik Durumu İşareti ve İlk Yardım İşaretleri — Brady, yürürlükteki yasalarla uyumlu olmaya yardım eden kapsamlı güvenlik durumu işaretleri sunar.
Wallchart Signs
Duvar Çizelgeleri, Posterler ve Cep Kılavuzları
Çalışanlarınızın EC Güvenliği Yönetmeliği gerekliliklerinin bilincinde olduğundan emin olun 
Informative Signs
Bilgi İşaretleri
Genel Bilgi Güvenlik İşaretleri
Reflective signs
Yansıtıcı Trafik ve Çalışma Güvenliği İşaretleri
Yansıtıcı Trafik İşareti ve Çalışma Güvenliği İşaretleri — sürücünün tesisiniz ve çevre yollar konusunda farkındalığını arttırır
Brady Glo Signs
IMO Güvenlik İşaretleri — BradyGlo
IMO Güvenlik İşaretleri — Çok sayıda genel ziyaretçinin bulunabileceği halka açık bir ortamda veya binada tam olarak tanımlanmış güvenlik işaretlerinin kullanılması gerekir.
Hazardous Substances Signs
Tehlikeli Maddelerin Tanımlanması
Tehlikeli Maddelerin Tanımlanması (HSID Etiketleri) — İş yerindeki güvenlik hiç olmadığı kadar önemli hale gelmiştir. Tehlikeli çalışma maddeleri sürekli bir tehlike kaynağıdır. Kazaları ve gizli hastalıkları önleyin.
Transport Signs
Nakliye İşaretleri
Nakliye (ADR) İşaretleri ve sembolleri — Nakliye işaretlerimiz taşınacak tehlikeli maddelerin UN numarasını yazmanızı sağlar — ADR Nakliye güvenlik işaretleri.
Anti-Vandal Signs
Darbeye Dayanıklı İşaretler
Darbeye Dayanıklı İşaretler — Darbe sorununun mevcut olabileceği alanlarda son derece sağlam malzemelerin kullanılması uygundur.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.