Brady Workstation

Etiketleme ve Güvenlik İhtiyaçlarınız için yazılım

Daha fazlasını, daha hızlı yapın!

Brady Workstation uygulamalarıyla, Brady yazıcılarını kullanarak kendi işaretlerinizi, boru işaretleyicilerinizi, kilitleme etiketlerinizi ve diğer tüm etiketlerinizi kolayca ve hızlıca oluşturabilirsiniz.

>> Videos

Brady Workstation Data Automation
Brady Workstation Data Automation

Brady Workstation Data Automation, otomatik etiket yazdırma imkanını iş yerinize kolayca entegre etmenizi sağlar. Data Automation ile, otomatik olarak tanımlama etiketleri oluşturmak için ERP sisteminden bilgi alınır. 

Data Automation ile yalnızca etiket şablonunu, verilerin nereye yerleştirileceğini ve etiketin yazdırılacağı yazıcıyı seçmeniz yeterlidir.Brady Workstation Print Partner
Brady Workstation Print Partner

Brady Workstation Print Partner, etiket tasarımını etiket yazdırmadan ayırarak etiket tutarlılığı için tüm kontrolü size verir. Print Partner, önceden belirlenmiş etiket şablonları sunarak etiket tutarlılığı elde etmenizi sağlar. Bu, üretim hattındaki operatörler tarafından değiştirilemez. 

Print Partner sayesinde, kilitli etiket şablonları gerekli bilgilerle doldurulabilir. Bu bilgiler, işlemi optimize etmek için Excel'den de alınabilir.


Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.