Brady Workstation

Etiketleme ve Güvenlik İhtiyaçlarınız için yazılım

Daha fazlasını, daha hızlı yapın!

Brady Workstation uygulamalarıyla, Brady yazıcılarını kullanarak kendi işaretlerinizi, boru işaretleyicilerinizi, kilitleme etiketlerinizi ve diğer tüm etiketlerinizi kolayca ve hızlıca oluşturabilirsiniz.

>> Videos

Brady Workstation Data Automation
Brady Workstation Data Automation

Brady Workstation Data Automation, otomatik etiket yazdırma imkanını iş yerinize kolayca entegre etmenizi sağlar. Data Automation ile, otomatik olarak tanımlama etiketleri oluşturmak için ERP sisteminden bilgi alınır. 

Data Automation ile yalnızca etiket şablonunu, verilerin nereye yerleştirileceğini ve etiketin yazdırılacağı yazıcıyı seçmeniz yeterlidir.Brady Workstation Print Partner
Brady Workstation Print Partner

Brady Workstation Print Partner, etiket tasarımını etiket yazdırmadan ayırarak etiket tutarlılığı için tüm kontrolü size verir. Print Partner, önceden belirlenmiş etiket şablonları sunarak etiket tutarlılığı elde etmenizi sağlar. Bu, üretim hattındaki operatörler tarafından değiştirilemez. 

Print Partner sayesinde, kilitli etiket şablonları gerekli bilgilerle doldurulabilir. Bu bilgiler, işlemi optimize etmek için Excel'den de alınabilir.


Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.