Lockout Tagout ve Scafftag

Kilitleme/Etiketleme, bakım veya onarım çalışmaları gerçekleştirilirken endüstriyel makinelerin ve ekipmanların enerji kaynağını kapatmayı içeren planlı bir güvenlik prosedürüdür. Bu prosedür, çalışanları etkin durumdaki makinelerin veya elektriğin yarattığı risklerden korur.

Lockout Tagout Electrical lockout
Elektrik Riskine Karşı Kilitleme
Elektrik Riskine Karşı Kilitleme — Bu kilitleme cihazları çok çeşitli elektrik fişlerine uygundur. Çok çeşitli elektrik fişlerine uygundur.
Lockout Tagout Mechanical lockout
Mekanik Riske Karşı Kilitleme
Mekanik Riske Karşı Kilitleme — Mekanik riski önlemeye yarayan kilitleme cihazlarıdır. Mekanik riski önlemek için olan cihazlar.
Lockout Tagout Kits
Kilitleme-Etiketleme Kitleri
Brady, belirli uygulamalar ve bütçeler için özel olarak hazırlanmış taşınabilir kilitleme kitlerinden oluşan geniş bir seçki sunar. Kilitleme devre kesicileri, valfleri, vb. için hazırlanmış olan küçük paket kitler arasından seçim yapın.
Lockout Tagout Padlocks
Asma Kilitler
Asma Kilitler — Oldukça yüksek kaliteye sahip olan bu kilitler, Brady kilitleme cihazları ile ideal şekilde uyumludur. Paslanmaz çelik gövdeye ve nikel kaplamaya sahip olan bu Kilitler 38 mm genişliğindedir ve 7 mm'lik çengel çapına sahiptir.
Lockout Tagout Hasps
Çoklayıcılar, Kutular ve Aksesuarlar
Bu Etiketli Yassı Çoklayıcı, Kilitleme Etiketi ve Kilitleme Güvenliğinden oluşan bir kombinasyondur. Bu cihaz, bir ekipman parçasını tek bir çalışanın kilitlemesini ve bakımını yapmaya başlamasını sağlar.
Lockout Tagout
Etiketleme
Etiketleme, kilitleme cihazını yerleştirmekten kimin sorumlu olduğunu ve kimin kaldırma ya da değiştirme yetkisine sahip olduğunu belirtir. Etiketler esnek polyesterden üretilir ve suya, yağa ve çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
Lockout Tagout Scafftag
Scafftag — Ekipman Durum Yönetimi
Scafftag Ekipman Durum Yönetim Sistemleri — Brady'nin Uluslararası olarak kullanılan ve tanınan Scafftag Denetim Etiketleme sistemleri, zorlu endüstriyel uygulamalara ve en sert ortamlara dayanması için en iyi teknik özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Yapı iskeleleri ve denetim etiketlemesi için görünür durum etiketleme sistemi.
Lockout Tagout movie
Kilitleme / etiketleme Küresel en iyi uygulama eğitimi film
Eğitim seti, tehlikeli donanım enerjisine maruz kalabilecek organizasyonel güvenlik şeflerini ve çalışanları bilgilendirmek ve onlara eğitim sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.