Taşinabilir Etiket Yazicilari

Is etiketlemede hizli ve etkin

Brady, isin hizli ve etkili yapilmasina yardimci olan çok çesitli tasinabilir yazdirma sistemleri sunar. Düsük hacimli yazdirma uygulamalari için mükemmeldir.

BMP21-PLUS
BMP21-PLUS yazıcıyı bir kere denedikten sonra paylaşmak istemeyeceksiniz. Durmak bilmeyen etiket uygulama gücünü görün.

BMP21-LAB
BMP21-LAB, Tekrenkli İşaret ve Laboratuvar Etiketi Yazıcısı ile 12.70 mm ve 101 mm. boyutlarında etiketler yazdırabilirsiniz. Kolay bir kullanım sağlamak amacıyla tasarlanan bu taşınabilir yazıcı, duyarlı bir 'touch-screen' ekrana, sade etiket tasarım seçeneklerine ve çok çeşitli materiyal ve uygulama özelliğine sahiptir.

BMP41
BMP41 Etiket yazıcısı istediğiniz yer ve zamanda 25 mm genişliğine kadar kesik veya devamlı etiketler oluşturma becerisi sağlayan dayanıklı ve taşınabilir bir çözümdür. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BMP51
BMP51 Etiket Cihazi, kablosuz yazdirma için dahili Bluetooth teknolojisine sahip kompakt, çok yönlü bir yazicidir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BMP61

BMP™61 Etiket Yazıcısı, size uyum sağlayan harika bir performans sunuyor. Kablosuz bağlantısı sayesinde taşınabilir özelliktedir, hızlıdır ve birçok tanımlama zorluğunun üstesinden gelebilecek şekilde yazdırılabilecek etiket malzemelerine sahiptir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BMP71
400'den fazla farkli etiket seçenegiyle, BMP71 Tasinabilir Etiket Yazicisi Brady'nin en iyi çok yönlü tasinabilir yazicisidir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

Accessoires
Aksesuarları
Geri sarma aparatı, kesiciler vs. gibi masa üstü etiket yazıcılarımız için çok sayıda aksesuar...
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.