BMP61 Etiket Yazıcısı

bmp61
Brady'nin yeni BMP™61 termal transfer etiket yazıcısı, kabloların ve bileşenlerin hızlı ve etkili bir şekilde tanımlanabilmesi için tasarlanmıştır.

Ana yazıcı özellikleri ve avantajları:  
  • Ekran göstergelerine sahip büyük renkli dokunmatik ekran: Hangi etiketin takılı olduğunu ve kaç adet etiketiniz kaldığını kolaylıkla kontrol edin. Hataları ve malzeme kaybını önlemek için yazdırmadan önce etiketinizi ekranda hızlıca inceleyin.
  • USB listesi özelliği: Elektronik tabloları harici USB bellekten doğrudan okuyun ve yazdırmaya hazır olan etiketlere verileri entegre edin.
  • Mobil uygulamalarla uyumlu Wi-Fi versiyonu mevcuttur: Etiket şablonlarını akıllı telefonunuzla tesisinizde oluşturun veya çıkarın ve bunları yazıcınıza gönderin.
  • Saniyede 33 mm yazdırma hızı: İhtiyacınız olan etiket için beklemeyin.
  • 600 etiket ve şerit + özel etiketler: Eksikleri olan çözümlere razı olmayın. 600 etiket malzemesi ve mürekkep şerit kombinasyonu arasından dilediğinizi seçin veya ihtiyaçlarınızı karşılaması için Brady'nin özel etiketler geliştirmesini isteyin! BMP61'de tanımlama zorluğunuza uygun bir etiket var!
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.