Tezgah Üstü Masaüstü Yazicilar

Yüksek kaliteli, uygun maliyetli işaret ve etiket yazdırma.

Brady Tezgah üstü/Masaüstü etiket yazıcıları; tüm etiketleme malzemeleri üzerinde yüksek kaliteli, uygun maliyetli yazdırma işlemi sağlamak adına kapsamlı yetkinlikler ve seçenekler sunar.

BBP12 Label Printer
BBP12

Brady’nin yeni ve kompakt BBP™12 Etiket Yazıcısı, zorlu koşullarda yüksek performans göstermek üzere geliştirilmiş çok çeşitli dayanıklı Brady tanımlama etiketleri ile uyumludur. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP33
Basit, güçlü ve son derece hızlı bir endüstriyel etiket yazıcısıdır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP35 ve BBP37
Yeni, gelişmiş güvenlik işaret ve etiket yazıcıları: Çünkü güvenlik sizin için her şeydir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
BBP72
BBP72, makaronun her iki tarafını aynı anda yazdığından zamandan tasarruf edilmesini sağlar ve bu da her iki tarafta da bilgi olmasını isteyen müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılar. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP85
BBP 85 300dpi masaüstü termal transfer işaret ve etiket yazıcısı, 254mm'ye kadar koyu ve çok renkli özel görseller oluşturabilmektedir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BP PR Plus 200/300/600
BradyPrinter™ model BP-PR Plus serisi, endüstriyel pazarlarda Ürün Tanımlama ve İzlenebilirlik uygulamalarının profesyonel ihtiyaçlarını karşılayan ideal yazdırma çözümü olan dayanıklı bir endüstriyel yazıcı serisidir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyJet J2000
BradyJet J2000, güvenilir, yüksek çözünürlüklü işaretler, tesis ve laboratuvar örnek etiketleri yazdırabilen, pratik, kullanımı kolay, tam renkli bir inkjet etiket yazıcısıdır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyJet J5000

BradyJet J5000 Renkli Etiket Yazıcısı fotoğraf kalitesinde tamamen renkli güvenlik ve üretim işaretleri, logolar ve resimler yazdırır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter i5100
BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı akıllıdır, kullanımı kolaydır, mükemmel performans sunar ve 1200 standart tanımlama etiketinin yanı sıra kullanıcıya özel, uyarlanmış etiketler yazdırabilir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter i7100

BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcı kablo, basılı devre kartı ve varlık/bileşen tanımlama gibi çeşitli uygulamalar için hızla yüksek kaliteli tanımlama malzemeleri yazdırabilen güvenilir, dayanıklı ve yüksek doğruluğa sahip bir etiket yazıcıdır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

IP Printer
Brady IP Yazıcı, tam olarak entegre edilen, kullanımı kolay yazıcı, malzeme ve yazılım sistemidir. Akıllı Hücre teknolojisi yazıcının, malzeme ve ribonu otomatik olarak tanımasını sağlar! Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP31

Kullanım kolaylığı ve çeşitlilik için tasarlanan bu yazıcı, sezgisel bir dokunmatik ekran görünümüne, basit etiket tasarımına ve geniş bir malzeme ve uygulama yelpazesine sahiptir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

Videolar

Accessoires
Masa Üstü Yazıcı Aksesuarları
Geri sarma aparatı, kesiciler vs. gibi masa üstü etiket yazıcılarımız için çok sayıda aksesuar...
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.