Tezgah Üstü Masaüstü Yazicilar

Yüksek kaliteli, uygun maliyetli işaret ve etiket yazdırma.

Brady Tezgah üstü/Masaüstü etiket yazıcıları; tüm etiketleme malzemeleri üzerinde yüksek kaliteli, uygun maliyetli yazdırma işlemi sağlamak adına kapsamlı yetkinlikler ve seçenekler sunar.

BBP12 Label Printer
BBP12

Brady’nin yeni ve kompakt BBP™12 Etiket Yazıcısı, zorlu koşullarda yüksek performans göstermek üzere geliştirilmiş çok çeşitli dayanıklı Brady tanımlama etiketleri ile uyumludur. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP35 ve BBP37
Yeni, gelişmiş güvenlik işaret ve etiket yazıcıları: Çünkü güvenlik sizin için her şeydir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
BBP72
BBP72, makaronun her iki tarafını aynı anda yazdığından zamandan tasarruf edilmesini sağlar ve bu da her iki tarafta da bilgi olmasını isteyen müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılar. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BBP85
BBP 85 300dpi masaüstü termal transfer işaret ve etiket yazıcısı, 254mm'ye kadar koyu ve çok renkli özel görseller oluşturabilmektedir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyJet J2000
BradyJet J2000, güvenilir, yüksek çözünürlüklü işaretler, tesis ve laboratuvar örnek etiketleri yazdırabilen, pratik, kullanımı kolay, tam renkli bir inkjet etiket yazıcısıdır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyJet J5000

BradyJet J5000 Renkli Etiket Yazıcısı fotoğraf kalitesinde tamamen renkli güvenlik ve üretim işaretleri, logolar ve resimler yazdırır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter i3300
BradyPrinter i3300 Endüstriyel Etiket Yazıcısı ile tel, ürün ve tesis tanımlarını zahmetsizce yazdırın. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter i5100
BradyPrinter i5100 Endüstriyel Etiket Yazıcısı akıllıdır, kullanımı kolaydır, mükemmel performans sunar ve 1200 standart tanımlama etiketinin yanı sıra kullanıcıya özel, uyarlanmış etiketler yazdırabilir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter i7100

BradyPrinter i7100 Endüstriyel Etiket Yazıcı kablo, basılı devre kartı ve varlık/bileşen tanımlama gibi çeşitli uygulamalar için hızla yüksek kaliteli tanımlama malzemeleri yazdırabilen güvenilir, dayanıklı ve yüksek doğruluğa sahip bir etiket yazıcıdır. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

BradyPrinter S3000
BradyPrinter S3000 İşaret ve Etiket Yazıcısı ile bulunduğunuz yerde güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırın.
Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı
S3100 İşaret ve Etiket Yazıcısı, iş yeri güvenliğini ve istediğiniz anda verimliliği artırmak için bağımsız modda bile çok çeşitli güvenilir güvenlik işaretlerini ve tesis etiketlerini kolayca yazdırmanızı sağlar. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.

Accessoires
Masa Üstü Yazıcı Aksesuarları
Geri sarma aparatı, kesiciler vs. gibi masa üstü etiket yazıcılarımız için çok sayıda aksesuar...
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.