Yazici Aplikatörleri Özellikleri

Otomatik yazdırma ve uygulama çözümleri. Brady`nin yazıcı aplikatörleri devre kartları, teli ve kablosu ve diğer ürünlere isteğe bağlı baskı etiketleri uygulamak için otomatik bir çözüm sunar. 

Automatic Label Finder Feeder
ALF14 etiket Besleme Cihazı
Hızlı, etkili ve kullanımı kolay ALF14 etiket Besleme Cihazı, uygun fiyatlarla otomatik etiket uygulamaları sunar. Etiketler basitçe diğer bileşenler gibi işlenir ve alıp kaldırma makinenizin hassaslığında yerleştirilir. Kompakt ve dayanıklı tasarımı esneklik ve sadelik imkanı tanır, otomatik izlenebilirliği herkesin kullanımına açar.

BSP31
BSP31
BSP™31 Etiket Takma Sistemi, doku tespiti işleminden önce doku kasetine mekanik olarak etiket yapıştırmak için tasarlanmıştır. Bu kullanımı kolay ünite, etikete perçin uygular bu da etiketin çıkmasını önler. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
BSP61
BSP61
BSP61 Yazdırma ve Uygulama Sistemi; otomotiv, elektronik, üretim ve laboratuar benzeri yüksek kaliteli ve zorlu endüstrilerde PCB montajı ve işaretlemesi bileşen ve ürün işaretlemesi gibi uygulamalar için geliştirilmiştir.
Wraptor
Wraptor A6500
Brady'nin Wraptor A6500 Tel Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü — tel ve kablo tanımlamasını daha hızlı ve kolay yapan otomatik yazdırma ve uygulama makinesidir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.