Yazici Aplikatörleri Özellikleri

Otomatik yazdırma ve uygulama çözümleri. Brady`nin yazıcı aplikatörleri devre kartları, teli ve kablosu ve diğer ürünlere isteğe bağlı baskı etiketleri uygulamak için otomatik bir çözüm sunar. 

BSP31
BSP31
BSP™31 Etiket Takma Sistemi, doku tespiti işleminden önce doku kasetine mekanik olarak etiket yapıştırmak için tasarlanmıştır. Bu kullanımı kolay ünite, etikete perçin uygular bu da etiketin çıkmasını önler. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
BSP61
BSP61
BSP61 Yazdırma ve Uygulama Sistemi; otomotiv, elektronik, üretim ve laboratuar benzeri yüksek kaliteli ve zorlu endüstrilerde PCB montajı ve işaretlemesi bileşen ve ürün işaretlemesi gibi uygulamalar için geliştirilmiştir.
Wraptor
Wraptor A6500
Brady'nin Wraptor A6500 Tel Tanımlama Yazıcısı Aplikatörü — tel ve kablo tanımlamasını daha hızlı ve kolay yapan otomatik yazdırma ve uygulama makinesidir. Brady Workstation Temel Tasarım Yazılım Paketi her yazıcıya dahildir, tek yapmanız gereken tek şey Workstation.BradyID.com/Free adresindeki gerekli paketi indirmektir.
Daha fazla bilgi için ... 

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.