Brady Industry Expertise

Havacilik ve Savunma

Havacılık ve Savunma endüstrisinde, kabloların ve komponentlerin tanımlanmasında maksimum güvenilirlik,  araçların ve araç ekipmanlarının optimum hizmet süresine katkı sağlar.

Otomotiv

Her gün dünya çapında üretilen, nakliyesi yapılan ve yeni otomobiller halinde montajı tamamlanan milyonlarca parçayı izlemek ve tanımlamak çok zorlu bir iştir. Brady, çok büyük bir üretim hacmini ve çok iyi bir kaliteyi destekleyecek, global olarak temin edilebilen otomatik tanımlama çözümleri sunmaktadır.

Petrokimya Endüstrileri

Brady, güvenlik ve tanımlama ürünleri, hizmetleri ve desteği için güvenebileceğiniz küresel bir iş ortağıdır. Rekabetçi bir şekilde güvenli ve çevreye zarar vermeyen, kalitesi yüksek ürünler üretebilmeniz için süreç güvenliği ve operasyonel mükemmellik girişimleri oluşturmanıza ve bunları sürdürmenize yardımcı oluruz.

Datakom ve Telekom

Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) ve Telekom endüstrisinde ani arızalarda hız ve onarma büyük öneme sahiptir. Brady, endüstrinin karşı karşıya olduğu tüm zorlu tanımlama görevleri için maksimum dayanıklılık ve okunabilirlik özelliğine sahip, uygulaması kolay çözümler sunar.

Elektrik uygulamalari

Tüm elektrik endüstrisine eksiksiz çözümler sunmaya uğraşan Brady dünya çapında en büyük tanımlama ürünleri yelpazesine sahiptir. Endüstri araştırmalarına göre Brady aksaklık süresi maliyetlerini %80 azaltabilmekte, arıza bulmayı %75 hızlandırabilmekte ve %20 daha hızlı tesisat kurdurabilmektedir.

Gıda ve Çalışan Güvenliğ

Gıda güvenlik gereklilikleri, yiyecek ve içecek endüstrilerinin üretim birimlerinde yalın üretim ve güvenlik işaretleri kullanmalarını engelliyor ve bu da ortalama sayının üzerinde kazaya neden oluyordu. Günümüzde ise Brady ToughWash™ işaretleri gerek gıda gerek çalışan güvenliğini artırmak için yeni fırsatlar sunmaktadır.

Laboratuvar

Brady tanımlama çözümleri, kullanım ömrü boyunca bozulmadan kalan tanımlama etiketleri sunarak numune bütünlüğünü sağlar. Laboratuvarlar için özel olarak geliştirilen etiketlerimiz gerek ısıtıldığında gerekse dondurulduğunda her zaman varolacak ve okunaklı kalacaktır.

Toplu Ulasim Endustrisi

Toplu Ulaşım endüstrisinde her tür tanımlama etiketi, işaretleme veya tagın, görülebilirliğinde ve okunabilirliğinde bir kayıp yaşanmadan dizel gibi agresif çözücülere dayanabilmesi gerekir.

Proses Endustrileri

Brady, çalışma yeri güvenliği ve uyumluluk çözümlerinde dünya birincisidir. Gerek madencilik, gerekse petrol ve gaz üretimi, gıda ya da kimyasal işlem sektöründe olun, Brady iş gücünüzün güvenliğini ve şirketinizin standartlara uygunluğunu sağlayacak çözümlere sahiptir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.