Datakom ve Telekom Endüstrisi

Arıza süresini en aza indirecek süratli tanımlama

Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) ve Telekom endüstrisinde ani arızalarda hız ve onarma büyük öneme sahiptir. Uygulamaları yeniden çevrimiçi yapmak ve binlerce müşterinin keyfini kaçırmamak için, hem kabloların hem de parçaların süratli bir şekilde tanımlanması ve yeniden çalışır duruma getirilmesi önemlidir. Brady, endüstrinin karşı karşıya olduğu tüm zorlu tanımlama görevleri için maksimum dayanıklılık ve okunabilirlik özelliğine sahip, uygulaması kolay çözümler sunar.

Gitgide evrimleşen bir endüstrinin yine böyle gitgide evrimleşen tedarikçilere ihtiyacı vardır. Brady, en zorlu ortamlarda bile dayanıklı tanımlama çözümleri sunmak için her zaman yeni malzemeleri ve ürünleri araştırır. Brady tanımlama ürünleri, endüstri standartlarıyla uyumlu olmalarını garanti etmek üzere araştırılıp test edilmektedir.

Komple çözümler için özel olarak tasarlanmış Brady tanımlama etiketleri, muazzam bir hızda emsalsiz sonuçlar üretmek amacıyla tasarlanan kullanıcı dostu Brady etiket yazılım Paketi ile desteklenen, kullanımı kolay taşınabilir etiket yazıcıları ve yüksek hacimli adetler için tasarlanan masa üstü etiket yazıcıları ile birlikte teslim edilebilir.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.