Patch Panel Etiketleri

Bir daha asla yanlış kabloyu çekmeyin

Patch panelde bulunan bir rafı gözden geçirirken her bağlantının açıkça işaretlenmiş olması gerekir. Patch panelin veya konektörün türünden bağımsız olarak (RJ45, fiber vs.), açıkça işaretlenmiş bir bağlantı noktası, yanlış kablonun çıkarılmadığından emin olarak zaman kazanmayı sağlar.

Brady, Patch Panel’inizdeki tüm bağlantıları tanımlamak için kullanabileceğiniz geniş bir kablo tanımlama etiketleri yelpazesine sahiptir. Brady, panonuzun çalıştığı koşullara bağlı olarak, çözücüler, temizleme çözeltileri veya geniş sıcaklık aralıklarıyla teması olduğunda bile fişin okunabilirliğini garanti edecek farklı malzemeler sunar.

Ürünlerimiz
  • Beyaz Polipropilen Etiket
  • Kalıcı Beyaz Parlak Polyester
  • Saydam Polyester
  • Yeniden Yapıştırlabilir Vinil Etiket
  • Yeniden Yapıştırlabilir Polyester Etiket
  • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.