Patch Panel Etiketleri

Bir daha asla yanlış kabloyu çekmeyin

Patch panelde bulunan bir rafı gözden geçirirken her bağlantının açıkça işaretlenmiş olması gerekir. Patch panelin veya konektörün türünden bağımsız olarak (RJ45, fiber vs.), açıkça işaretlenmiş bir bağlantı noktası, yanlış kablonun çıkarılmadığından emin olarak zaman kazanmayı sağlar.

Brady, Patch Panel’inizdeki tüm bağlantıları tanımlamak için kullanabileceğiniz geniş bir kablo tanımlama etiketleri yelpazesine sahiptir. Brady, panonuzun çalıştığı koşullara bağlı olarak, çözücüler, temizleme çözeltileri veya geniş sıcaklık aralıklarıyla teması olduğunda bile fişin okunabilirliğini garanti edecek farklı malzemeler sunar.

Ürünlerimiz
  • Beyaz Polipropilen Etiket
  • Kalıcı Beyaz Parlak Polyester
  • Saydam Polyester
  • Yeniden Yapıştırlabilir Vinil Etiket
  • Yeniden Yapıştırlabilir Polyester Etiket
  • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.