Priz Tanımlama

Düzgün bir priz, meslek uzmanının farkını gösterir

Açıkça tanımlanmış bir priz üst düzey profesyonelliği gösterir. Prizleri işaretlemek için önceden kesilmiş etiketler kullanılabilir. Farklı türde birçok prizin tanımlanması gerektiğinde aralıksız şerit iyi bir çözümdür. Brady, priz tanımlamayı daha da kolaylaştırmak için dahili bıçakları bulunan birçok taşınabilir etiket yazıcıları sunar.

Brady, prizleri tanımlamaya yönelik geniş bir etiket yelpazesine sahiptir. Brady, prizinizin çalıştığı koşullara bağlı olarak, çözücüler, temizleme çözeltileri veya geniş sıcaklık aralıklarıyla teması olduğunda bile etiketin okunabilirliğini garanti edecek farklı malzemeler sunar.

Ürünlerimiz:
  • Beyaz Polipropilen Etiket
  • Kalıcı Beyaz Parlak Polyester
  • Şeffaf Polyester Etiketler

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.