Priz Tanımlama

Düzgün bir priz, meslek uzmanının farkını gösterir

Açıkça tanımlanmış bir priz üst düzey profesyonelliği gösterir. Prizleri işaretlemek için önceden kesilmiş etiketler kullanılabilir. Farklı türde birçok prizin tanımlanması gerektiğinde aralıksız şerit iyi bir çözümdür. Brady, priz tanımlamayı daha da kolaylaştırmak için dahili bıçakları bulunan birçok taşınabilir etiket yazıcıları sunar.

Brady, prizleri tanımlamaya yönelik geniş bir etiket yelpazesine sahiptir. Brady, prizinizin çalıştığı koşullara bağlı olarak, çözücüler, temizleme çözeltileri veya geniş sıcaklık aralıklarıyla teması olduğunda bile etiketin okunabilirliğini garanti edecek farklı malzemeler sunar.

Ürünlerimiz:
  • Beyaz Polipropilen Etiket
  • Kalıcı Beyaz Parlak Polyester
  • Şeffaf Polyester Etiketler

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.