Elektrik uygulamaları

Hız ve esneklik için uzun ömürlü etiketleme

Elektrik endüstrilerinde kabloların ve parçaların belirgin, nizami ve dayanıklı olacak şekilde etiketlenmesi hayati önem taşır. Bu hızlı ve talepkar profesyonel ortamda, karlı olabilmek için hız ve esneklik önemlidir. Böyle bir rekabetçi pazarda zaman ve para baskısı çok yoğun olabilir.

Her zaman hareket halinde olan ve görüşme trafiği yaşayan tesisatçılar zaman baskısı altındadır. Bu nedenle Brady, elektrik endüstrisindeki uzmanlara, eksiksiz bir yelpazede, son derece mobil etiketleme çözümleri sunar. Brady etiketleri yapışacak ve yıllarca yapışık kalacak ve tüm bu süre boyunca da okunurluklarını koruyacak şekilde tasarlanır. Sahada esneklik sağlaması amacıyla tüm Brady etiketleri, tek elle kullanılabilen taşınabilir ve kullanımı kolay etiket yazıcılarıyla desteklenir. Brady aynı zamanda, büyük hacimlerde etiket basacak şekilde uyarlanmış masa üstü yazıcı ürünleri de sunar.

Tüm elektrik endüstrisine eksiksiz çözümler sunmaya uğraşan Brady dünya çapında en büyük tanımlama ürünleri yelpazesine sahiptir. Endüstri araştırmalarına göre Brady aksaklık süresi maliyetlerini %80 azaltabilmekte, arıza bulmayı %75 hızlandırabilmekte ve %20 daha hızlı tesisat kurdurabilmektedir.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.