Genel Etiketleme

Çetin ortamlar için daha güçlü etiketler

Ortamlar çetin olduğunda Brady etiketleri de bu ortamlara uyum sağlar. Brady'nin sunduğu ürünler arasında, her tür agresif çözücü dahil çeşitli ağır koşullara yönelik özel amaçlı dayanıklı malzemeler mevcuttur. Özel Ribonlar ile baskı yapıldığında, Brady'nin Dayanıklı Etiketleri olduğu yerde yıllarca okunaklı bir şekilde kalır. Farklı boyutları mevcuttur.

İhtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemeyi seçip özel Ribon ile baskı yaparak, etiketlerin ve baskının her tür çözücüye karşı dayanıklı olmasını garanti edin. Farklı boyutları mevcuttur.

Ürünlerimiz:

  • Metalize Polyester Etiketler
  • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan
  • Beyaz Polyester Etiketler
  • Yüksek performanslı vinil etiketler
  • Permashield ™ Etiketler

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.