Genel Etiketleme

Çetin ortamlar için daha güçlü etiketler

Ortamlar çetin olduğunda Brady etiketleri de bu ortamlara uyum sağlar. Brady'nin sunduğu ürünler arasında, her tür agresif çözücü dahil çeşitli ağır koşullara yönelik özel amaçlı dayanıklı malzemeler mevcuttur. Özel Ribonlar ile baskı yapıldığında, Brady'nin Dayanıklı Etiketleri olduğu yerde yıllarca okunaklı bir şekilde kalır. Farklı boyutları mevcuttur.

İhtiyaç duyduğunuz dayanıklı malzemeyi seçip özel Ribon ile baskı yaparak, etiketlerin ve baskının her tür çözücüye karşı dayanıklı olmasını garanti edin. Farklı boyutları mevcuttur.

Ürünlerimiz:

  • Metalize Polyester Etiketler
  • EPREP – Kazıma etiketlerin yerine kullanılan
  • Beyaz Polyester Etiketler
  • Yüksek performanslı vinil etiketler
  • Permashield ™ Etiketler

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.