Standartlar

Standartlar, Gereklilikler ve Teknik Özellikler

Brady, tüm endüstri standartlarına ulaşan ve hatta ötesine geçen tanımlama çözümleri sunmaya kararlıdır. Brady en son ve en gelişmiş endüstri standartlarına bağlı kalmak adına her zaman sınırları zorlamaktadır. Standartların tam listesi veya özel gereklilikler için lütfen bize ulaşın. Kapsamlı laboratuvar testi planımıza sizin ihtiyaçlarınızı da eklemeye her zaman hazırız.

  • RoHS uyumlu – Tehlikeli Maddelerin Kısıtlanması
  • Kurşun, Cıva, Krom, Kadmiyum, Bromlu alev geciktirici
  • UL tarafından kabul görmüş 
  • UL696 (Underwriters Laboratories): İşaretleme ve etiketleme bu ABD test yöntemine göre onaylıdır
  • CSA tarafından kabul edilmiş (Canadian Standard Association): İşaretleme ve baskı bu Kanada test yöntemine göre onaylıdır
  • DIN VDE 0472 Bölüm 815 gereklilikleri: Halojen içeriğini belirleme yöntemi

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.