Terminal Bloklari isaretleme

A Perfect Fit for Every Panel

Elektrik panosu kuran meslek uzmanlarının çok sayıda Terminal Bloğu işaretlemesi gerekir. Farklı pano üreticileri için farklı şekillerde etiketler ve işaretlemeler gerekir. Giderek daha fazla sayıda pano üreticisi, panolarında etiket kullanılabilecek küçük bir alan tanımlamaktadır. İçiniz rahat olsun; birlikte çalıştığınız pano üreticisi kim olursa olsun, panonuzu etiketlerle düzgünce tanımlayabileceğiniz uygun bir Brady çözümü her zaman vardır.

Brady etiketleri, her tür çözücü ve temizleme çözeltisine karşı dayanarak yerinden çıkmayacak şekilde tasarlanmıştır. Brady, herhangi bir Terminal bloğu üreticisinin kullanabileceği eksiksiz bir klips yelpazesi de sunmaktadır.

Terminal bloğun üzerine yerleştirilmek üzere kesintisiz bir malzeme şeridi önerilir. Çoğu durumda etiketleri yerleştirmek için üreticinin orijinal klipsleri kullanılır.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.