Gıda ve Çalışan Güvenliğinizi Artırın

Gıda güvenlik gereklilikleri, yiyecek ve içecek endüstrilerinin üretim birimlerinde yalın üretim ve güvenlik işaretleri kullanmalarını engelliyor ve bu da ortalama sayının üzerinde kazaya neden oluyordu. Günümüzde ise Brady ToughWash™ işaretleri gerek gıda gerek çalışan güvenliğini artırmak için yeni fırsatlar sunmaktadır.

Yiyecek ve İçecek endüstrileri için Brady ToughWash Tanımlama Çözümleri, Yiyecek ve İçecek hijyen gerekliliklerine uymak için gereken katı yıkama prosedürlerine dayanır. Bu, bazı önemli mesajlar için çalışma katında bir iletişim aracı olarak iş görebilmelerini sağlar:

  • hijyen prosedürleriyle uyumluluğu artırma
  • iş yeri güvenliğini artırma
  • iş akışı etkinliğini artırma

Broşürünüzü hemen indirin!

Gıda İşleme Çözümleri broşüründe

Uyum, iş yeri güvenliği ve iş akışlarının nasıl artırılacağına dair örnekler, Brady'nin Gıda İşleme Çözümleri broşüründe bulunabilir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.