Genel bakış

Yiyecek ve içecek üretimi, iş yeri güvenlik ürünleri ve tanımlama için en zorlu ve en güçlü koşulların olduğu endüstriyel ortamlardan biridir. Zorlu yüzey yıkama döngüleri, kimyasal temizlik maddeleri ve sürekli ıslak olan ortamlar, çalışanlarınız güvenliğini sağlamak için tasarlanmış ürünler için güvenilirliğe ilişkin zorluklar oluşturur. Bu zorlukları gidermek için Ar-Ge ekibimiz baştan sona benzersiz malzemeler geliştirmiştir.


Gıda güvenliği, gıda üreticileri için çoğu zaman ilk önceliklerden biridir. Zorlu yüzey yıkama ortamında bu hedefe ulaşıldığında, üst düzey gıda güvenliği sağlayacağınıza mı, yoksa iş yeri güvenliği, sürekli geliştirme ve en iyi uyumluluk uygulamaları uygulayacağınıza mı karar vermeniz gerekir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.