Gıda endüstrisi için güvenlik tabelaları

Food & Safety

Kolayca temizlenen ToughWash tabelalarla gıda güvenliğinden ödün vermeden iş yeri güvenliğini ve uyumluluğu artırın.

Daha üst seviyede iş yeri güvenliği ve uyumluluk

Güvenlik tabelaları, iş yeri güvenliği ve uyumluluğu artırmaya yönelik mükemmel bir araçtır. Bu tabelalar, özel durumlarda son derece tehlikeli olabilen eylemleri engellemek, çalışanları mevcut tehlike hakkında uyarmak ve güvenli şekilde çalışmak için gerekli eylemleri vurgulamak için kullanılabilir. Ayrıca ekipman kullanımı sırasında güvenlik ve sağlık minimum gereksinimlerine yönelik AB Yönergesi 89/655/EEC ile EN ISO 7010 ve EN ISO 3864 standartlarıyla uyumluluğu artırırlar. Maalesef, güvenlik tabelalarının büyük bölümü tipik gıda endüstrisi temizlik döngüleri sırasında aşınır ve gıda güvenliğini tehdit eder hale gelir. Bu tabelalar gıda işleme tesislerinde kesinlikle kullanılamaz.

Gıda güvenliği: Tamam!

ToughWash tabelalar, gıda kirlenmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tabelalar temizlik malzemelerine veya basınca maruz kaldığında aşınmaz ve ekstra güvenlik önlemi olarak metal algılama özellikli ToughWash modeli mevcuttur. ToughWash sayesinde gıda tesisleri güvenlik tabelalarını kullanarak iş yeri güvenliği ve uyumluluğunu artırırken gıda güvenliğini üst seviyede tutmayı başarabilir.

Kolayca temizlenir

ToughWash tabelalar kolayca temizlenir ve gıda endüstrisinde kullanılan tipik temizlik maddelerine dayanıklıdır. Bu tabelalar, 15 cm mesafeden dik açıyla 70 bar (1000 PSI) basınca maruz kaldıklarında bile uygulandıkları yerde kalarak okunurluğunu koruyabilir. Bu durum ToughWash tabelaların, gıda tesislerinde uygulanan en katı hijyen gereksinimlerinin yıkama döngülerine dayanabilmesine imkan tanır.

Önceden basılmış ve tesiste basılabilir

Tesisinizde Brady baskı sistemleriyle basılabilen ToughWash etiketleri ve tabelalarına ek olarak şimdi Brady yazıcı kullanılmadan uygulanabilen standart, önceden basılmış güvenlik tabelaları mevcuttur.

Önceden basılmış ToughWash etiketleri ve tabelaları şunlardır:

  • B-862: gıda endüstrisi temizlik süreçlerine dayanıklıdır, paslanmaz çeliğe güçlü şekilde yapışır, piyasada bulunan metal dedektörleri tarafından algılanabilir
  • B-863: gıda endüstrisi temizlik süreçlerine dayanıklıdır, paslanmaz çeliğe güçlü şekilde yapışır

Tesiste basılabilen ToughWash etiketleri ve tabelaları şunlardır:

  • B-854: gıda endüstrisi temizlik süreçlerine dayanıklıdır, paslanmaz çeliğe güçlü şekilde yapışır, piyasada bulunan metal dedektörleri tarafından algılanabilir
  • B-855: gıda endüstrisi temizlik süreçlerine dayanıklıdır, paslanmaz çeliğe güçlü şekilde yapışır

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.