Havacılık ve Savunma

Komponent ve kablo tanımlamasında maksimum güvenilirlik

Havacılık ve Savunma endüstrisinde, kabloların ve komponentlerin tanımlanmasında maksimum güvenilirlik, araçların ve araç ekipmanlarının optimum hizmet süresine katkı sağlar. Brady’nin tanımlama etiketleri ve tagları, performansından hiçbir şey kaybetmeden aşırı ısıya, soğuğa ve genel olarak zorlu çevresel şartlara meydan okur. Mutlak kalite anlayışı sayesinde, Brady tanımlama etiketleri ve tagları bakım süresini en aza indirmeye yardımcı olur.

Brady, 1940'lı yıllarda, hazır baskılı uçak kablo etiketlemesinin öncülüğünü yapmıştır. O tarihten bu yana Brady, görev başında kazandığı deneyim ve endüstrideki büyük şirketlerle yakın işbirliği sayesinde sektördeki bilgi ve uzmanlığını genişletmiştir. Havacılık ve Savunma endüstrisinde kullanılan Brady etiketlerinin en gelişmiş ve kabul görmüş endüstri standartlarına uyum sağlaması bu sayede olmuştur. Brady,komponent ve kablo tanımlamalarında karşılaştığınız güçlüklere kalıcı çözümler bulmak için kendi uzmanlığından yararlanır ve böylece siz de uğraşmanız gereken diğer işlere tam olarak odaklanabilirsiniz.

En ileri teknoloji, havacılık ve savunma endüstrisi ihtiyaçlarını karşılamayı kendine ilke edinmiş Brady ekibi olarak, eksiksiz çözümler sunma konusundaki kararlılığımızla en yeni gelişmeleri sürekli olarak izlemekteyiz. Bu teknolojimiz, zorlu çevresel şartlara dayanıklı, muazzam bir hızda emsalsiz sonuçlar üretmeye yönelik, kullanıcı dostu etiket yazılımıyla da desteklenen Brady portatif etiket yazıcıları ve yüksek hacimli masaüstü yazıcıları ile de desteklenmektedir.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.