Doku Kaseti Tanimlama

Numuneler arasında istediğiniz birini ararken zaman kazanın 

Histoloji ve anatomik patoloji laboratuvarları için benzersiz bir çözüm olan BSP 31 etiket takma sistemi, doku tespiti işleminden önce doku kasetine yapışkanlı bir tanımlama etiketini mekanik olarak tutturması amacıyla tasarlanmıştır. Doku tespiti işlemi boyunca veya uzun süreli saklama süresince tanımlamayı sağlamak için etiket perçinlenir. 
 
B-482 etiketler proses sıvılarına karşı üstün bir dayanıklılığa sahip olup Doku Kaseti tanımlaması ve izlenebilirliği için özel olarak tasarlanmıştır; küçük ila orta ölçekli laboratuvarlar için ve daha büyük tesislerdeyse yedek sistem olarak harika bir çözümdür.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.