Doku Kaseti Tanimlama

Numuneler arasında istediğiniz birini ararken zaman kazanın 

Histoloji ve anatomik patoloji laboratuvarları için benzersiz bir çözüm olan BSP 31 etiket takma sistemi, doku tespiti işleminden önce doku kasetine yapışkanlı bir tanımlama etiketini mekanik olarak tutturması amacıyla tasarlanmıştır. Doku tespiti işlemi boyunca veya uzun süreli saklama süresince tanımlamayı sağlamak için etiket perçinlenir. 
 
B-482 etiketler proses sıvılarına karşı üstün bir dayanıklılığa sahip olup Doku Kaseti tanımlaması ve izlenebilirliği için özel olarak tasarlanmıştır; küçük ila orta ölçekli laboratuvarlar için ve daha büyük tesislerdeyse yedek sistem olarak harika bir çözümdür.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.