Laboratuvar

Kullanım ömrü boyunca bozulmadan kalan etiketler

Brady tanımlama çözümleri, kullanım ömrü boyunca bozulmadan kalan tanımlama etiketleri sunarak numune bütünlüğünü sağlar. Laboratuvarlar için özel olarak geliştirilen etiketlerimiz gerek ısıtıldığında gerekse dondurulduğunda her zaman varolacak ve okunaklı kalacaktır. Laboratuvar tanımlama çözümlerinde dünya lideri olarak Brady, mevzuata ve düzenlemeye uymanın zorunlu olduğunun bilincindedir. Uzman laboratuvar kimyagerlerinden oluşan ekibimiz, İyi Laboratuvar Uygulamaları ve İnsan Dokusu Yönergesi'ne uymanızı sağlayacak çözümleri geliştirmek ve test etmek ve bu sayede üretkenliğinizi sürdürmeniz ve beklentilerin ötesinde sonuçlara ulaşmanız konusunda size destek olmak için kararlılıkla çalışmaktadır.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.