Elektronik Aksam Etiketleri

Dünya çapında tercih edilen çözüm

‘Düz yüzey’ PCB (elektronik devre kartı) etiketlerimiz, yüksek düzeylerde otomasyon ve tekrarlanabilirlik gerektiren otomotiv PCB aksamları için geliştirilmiştir. Brady’nin kaliteli etiketleri, dünya çapında tercih edilen PCB tanımlama çözümüdür. 

Montajı tamamlanmış parçalar için Brady'nin elinde yakıt, fren hidroliği ve hava etkileri gibi unsurlara karşı yüksek direnç sergileyen çok geniş bir etiket malzeme yelpazesi bulunmaktadır. Brady etiketleri ‘kaputun altındaki’ montajı tamamlanmış parçaları tanımlamak için mükemmel bir tercihtir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.