Elektronik Aksam Etiketleri

Dünya çapında tercih edilen çözüm

‘Düz yüzey’ PCB (elektronik devre kartı) etiketlerimiz, yüksek düzeylerde otomasyon ve tekrarlanabilirlik gerektiren otomotiv PCB aksamları için geliştirilmiştir. Brady’nin kaliteli etiketleri, dünya çapında tercih edilen PCB tanımlama çözümüdür. 

Montajı tamamlanmış parçalar için Brady'nin elinde yakıt, fren hidroliği ve hava etkileri gibi unsurlara karşı yüksek direnç sergileyen çok geniş bir etiket malzeme yelpazesi bulunmaktadır. Brady etiketleri ‘kaputun altındaki’ montajı tamamlanmış parçaları tanımlamak için mükemmel bir tercihtir.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.