Otomasyonu

%100 İzlenebilirlik ve Tanımlama Otomasyonu

Tanımlama bilgilerinizi otomatik uygulamak hızlı ve etkin bir işlem olmasının yanı sıra insan hatalarını azaltır (sıfır hata tekniği) ve otomatik muayene sistemlerinizi destekler. Brady’nin otomatik tanımlama çözümleri %100 izlenebilirliği ve tutarlı bir kaliteyi garanti eder.

Ürünleri

Automatic Label Finder Feeder
ALF14 etiket Besleme Cihazı
Hızlı, etkili ve kullanımı kolay ALF14 etiket Besleme Cihazı, uygun fiyatlarla otomatik etiket uygulamaları sunar. Etiketler basitçe diğer bileşenler gibi işlenir ve alıp kaldırma makinenizin hassaslığında yerleştirilir. Kompakt ve dayanıklı tasarımı esneklik ve sadelik imkanı tanır, otomatik izlenebilirliği herkesin kullanımına açar.

BSP61 Yazdır ve Uygula Sistemi
BSP™ 61 Yazdır ve Uygula Sistemi
BSP61 Yazdır ve Uygula sistemi üretim hattı boyunca istediğiniz noktada tam otomatik etiketleme çözümü sunar. Termal transfer etiket yazıcı ile otomatik aplikatörü birleştirerek hassasiyet, çok yönlülük ve yüksek baskı kalitesini bir araya getirir. BSP™ 61 sistemi, yüksek kalite gerektiren endüstrilerde sürekli baskı yapacak ,PCB'lere, parçalara ve ürünlere etiketleri doğru bir şekilde uygulayacak şekilde tasarlanmıştır.
Termal Transfer Yazıcılar
Termal Transfer Yazıcılar
Brady, geniş bir yelpazede küçük veya büyük ebatlı yazıcılar sunar. Yazıcılarımız çeşitli ortamlar için bir çok farklı etiket materyalini 200 dpi'dan 600 dpi'ya kadar farklı çözünürlüklerde işleyebilir. Brady’nin tanımlama çözümleri uzmanları, ihtiyaçlarınıza en uygun termal transfer yazıcıyı kullanma konusunda size yardımcı olacaktır.
Veri yakalama
Veri yakalama
Uygulamanıza bağlı olarak, elde taşınan sabit konumlu veya ağ bağlantılı kablosuz veri yakalama cihazlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Brady’nin uzmanları tam gereksinimlerinizi belirleyebilir ve üretim ortamınız için en iyi veri yakalama çözümünü önerebilir. Brady’nin uzmanları, sizinle birlikte çalışarak uygulamanız için en doğru yapılandırmayı tanımlayabilir.
Otomasyon Yazılımı
Otomasyon Yazılımı 
Brady’nin otomatik tanımlama çözümlerini kendi ERP sisteminizi kullanarak çalıştırabilirsiniz. Tanımlamayı entegre etmek ve tam otomatik hale getirmek hızlı parça izlenebilirliğini mümkün kılar. Brady, otomatik tanımlama çözümünüzün kullanımı için Codesoft ve Brady Workstation yazılım paketlerini de hizmetinize sunar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.