Otomotiv

İzlenebilir parçalar üretkenliği artırır

Her gün dünya çapında üretilen, nakliyesi yapılan ve yeni otomobiller halinde montajı tamamlanan milyonlarca parçayı izlemek ve tanımlamak çok zorlu bir iştir. Brady, çok büyük bir üretim hacmini ve çok iyi bir kaliteyi destekleyecek, global olarak temin edilebilen otomatik tanımlama çözümleri sunmaktadır. Isıya, fren hidroliğine, yağlara ve agresif çözücülere karşı dayanıklı Brady etiketleri ağır koşullarda okunaklı kalmayı sürdürerek en iyi izlenebilirlik gereksinimlerinizin karşılanmasını sağlar. Kendini bu işe adamış laboratuvarlarımız etiketleme çözümünüzde kullanılan tüm malzemelerin sizin şartlarınıza göre test edildiğinden emin olur. Ayrıca, ISO/TS16949:2002 onaylı üretimimiz her zaman en doğru kalitede ürünü almanızı garanti eder.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.