Standartlar

Standartlar, Sertifikalar, Gereklilikler ve Teknik Özellikler

Brady, ISO/TS16949:2002 gibi tüm endüstri standartlarına ulaşan ve hatta ötesine geçen tanımlama çözümleri sunarak her zaman tutarlı bir kalite sağlamaya kararlıdır.

Brady en son ve en gelişmiş endüstri standartlarına bağlı kalarak her zaman ileriyi hedeflemektedir. Belirli bir standarda veya test prosedürüne ihtiyaç duyarsanız lütfen bizimle bağlantı kurun. Kapsamlı laboratuvar testi planımıza, sizin ihtiyaçlarınızı da eklemeye her zaman hazırız.

  • Brady’nin otomotiv tanımlama çözümleri ISO/TS16949:2002 ile uyumludur. 
  • Brady, otomotiv endüstrisindeki tüm standartlar ve spesifikasyonlar ile uyumlu tanımlama çözümleri geliştirmek için üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Gerektiğinde, çözümlerimiz IMDS veritabanında belgelenmiştir. 
  • Brady’nin özel test laboratuvarları üreticilerin 2000/53/EC sayılı Hurdaya Ayrılan Araç (ELV) Yönergesi'ne uyum sağlamalarına yardımcı olur. 
  • Brady’nin üretim hatları ISO 9001 ile tamamen uyumludur

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.