Genel bakış Petrokimya Endüstrileri

Tehlikeli ekipmanlar, görev açısından kritik süreçler ve ekipman ağırlıklı işlemler, günümüzün petrokimya endüstrilerinin karşılaştığı zorluklardan ve güvenlik risklerinden yalnızca birkaçıdır. İster bir kimyasal işlem tesisinin, ister bir petrol rafinerisinin, ister bir sondaj kulesinin veya tank terminalinin bir parçası olun, güvenli, uyumlu ve görsel açıdan eğitici bir iş ortamı sağlamak çok önemlidir. 

Brady, güvenlik ve tanımlama ürünleri, hizmetleri ve desteği için güvenebileceğiniz küresel bir iş ortağıdır. Rekabetçi bir şekilde güvenli ve çevreye zarar vermeyen, kalitesi yüksek ürünler üretebilmeniz için süreç güvenliği ve operasyonel mükemmellik girişimleri oluşturmanıza ve bunları sürdürmenize yardımcı oluruz.

Tam bir çözüm sağlayıcısı olarak, görsel ekipman güvenilirliği, tehlike iletişimi (ISO 7010 ve CLP/GHS), bakım güvenliği, elektrik güvenliği, kayma, tökezleme ve düşme önleme ve diğer önemli güvenlik sorunları için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz. Ürünlerimiz arasında güvenlik işaretleri, etiketleme sistemleri, boru işaretlemeleri, dökülme kontrolü, kilitleme/etiketleme, ekipman durumu ürünleri ve yalın üretim tanımlaması bulunur.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.