Verimli bir planlı duruş için kullanılabilecek işaretler

Fiziksel bir tesisteki saha operatörleri sıklıkla boru ve cihazlardan oluşan bir labirentle karşı karşıya kalır ve bunların nerede olması gerektiğini sadece daha önceki eğitim ve deneyime dayanarak bilebilir. Giderek gelişmekte olan COG fiziksel tesisinde kolayca hareket edebilmek için, Brady size daha verimli bir üretim için dayanıklı işaret çözümleri sunar.

Çok farklı uygulamalar
Dayanıklı Brady işaretleri, saha operatörlerini kimyasal, yağ veya gaz tesislerinde destekleyecek şekilde çeşitli biçimlerde kullanılabilir:

Ölçüm işaretleme
Yağlama noktası tanımlama
Yedek parça tanımlama
Ekipman, bileşen tanımlama
Sıvı düzeyi işaretleme
Kontrol listesi ve prosedürler
Durum izleme
Valf, kol ve şalter konumu tanımlama
Boru işaretleme
Kilitleme/Etiketleme

Tesiste Baskı
Dayanıklı Brady işaretleri UV etkisine, hava koşullarına, aşırı sıcaklıklara ve kimyasallara karşı dirençlidir ve tesiste Brady yazıcılar kullanılarak önceden belirlenmiş şablonlarda basılabilir.

  • BBP™85 Etiket Yazıcısı: Operasyon hatalarını ortadan kaldırmak için sahada gerekli büyük formattaki işareti yazdırır. Operasyonel mükemmellik hedefleri için idealdir!
  • BBP™33 İşaret ve Etiket Yazıcısı: COG tanımlama uygulamalarının daha büyük boyutlarını yerine getirir. Planlı duruş sırasında idealdir!

“Proses operasyonları için ekipman taslakları” tanıtım raporunu indirin.

Bu harika işaretlerle tesisin işletilebilirliğini, bakım yapılabilirliğini ve güvenilirliğini geliştirin. “Proses operasyonları için ekipman taslakları” tanıtım raporunda nasıl olduğunu görün.


DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.