Genel bakış

Güvenlik, üretkenliği ve morali artırır

Brady, çalışma yeri güvenliği ve uyumluluk çözümlerinde dünya birincisidir. Gerek madencilik, gerekse petrol ve gaz üretimi, gıda ya da kimyasal işlem sektöründe olun, Brady iş gücünüzün güvenliğini ve şirketinizin standartlara uygunluğunu sağlayacak çözümlere sahiptir. Brady'deki özel ekipler dünya çapında uyumluluk ve yasalarla ilgili tüm gelişmeleri takip eder ve yasama organlarınca herhangi bir yeni standardın çıkarılmasından önce işinin gereğini yapar. 

Çalışma ortamınızda endüstrinize özgü zorlu engeller ve potansiyel güvenlik riskleri bulunduğunu biliyoruz. Brady, her sektörde kilit rol oynayan firmalarla çalışır ve bu sayede, deniz koşullarına, UV ışınlarına, aşırı sıcaklıklara ve kimyasal maddeler ile çözücülere maruz kaldığında direnç gösterecek özel kalitede malzemeler geliştirme ayrıcalığına sahip olmuştur. 

Brady eksiksiz çözümler sunmakla gurur duymaktadır. Güvenlik işaretleri, boru işaretlemelerinden dökülme kontrolü, kilitleme/etiketleme ve ekipman durumu ürünlerine kadar eksiksiz bir portföy sunmamızın nedeni budur. Talep edildiğinde, Brady'nin uzman ekibi güvenlik prosedürlerinizi kaleme almanıza yardımcı olabilir.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.