Toplu Ulaşım Endüstrisi

Neden Brady?

Toplu Ulaşım endüstrisinde her tür tanımlama etiketi, işaretleme veya tagın, görülebilirliğinde ve okunabilirliğinde bir kayıp yaşanmadan dizel gibi agresif çözücülere dayanabilmesi gerekir. Geniş aralıktaki çalışma sıcaklıkları Toplu Ulaşım Endüstrisinde kablo vekomponentler üzerinde son derece dayanıklı tanımlama ürünleri kullanma gereğini artırır.

Brady, Toplu Ulaşım Endüstrisindeki gereksinimlere tam olarak cevap veren, isteğe uyarlanmış yüksek performanslı çözümler geliştirir. Geliştirme sürecinde Brady ürünleri, en gelişkin toplu ulaşım aracı üreticilerinin tüm gereksinimlerini ve spesifikasyonlarını karşılayıncaya dek kapsamlı olarak test edilir. Brady özellikle, tanımlama etiketleri ve güvenlik işaretlerinin çözücülere karşı koyarak ve geniş sıcaklık aralıklarına dayanarak güvenlik önlemlerindeki rolünü en iyi şekilde oynayacağını garanti edebilmesiyle gurur duymaktadır.

Brady ekibi, Toplu Ulaşım Endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaya kararlıdır ve eksiksiz çözümler sunmaya olan bağlılığımızla en yeni gelişmeleri sürekli olarak izlemekteyiz. Bu çözümler arasında, çözücülere ve sıcaklıklara meydan okuyarak emsalsiz ve kalıcı sonuçlar üretmeye yönelik, kullanıcı dostu Brady Yazılım Paketiyle de desteklenen portatif etiket yazıcıları ve yüksek hacimli masaüstü yazıcılar yer alır.

Brady ürünleri

Brady Product Overview
Ürünleri
Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.