Döküntü kontrolü kılavuzu

Bu Döküntü kontrolü kılavuzu, olası dökülme vakalarına nasıl hazırlanacağınıza ve böyle bir durumda ne yapacağınıza ilişkin görüşler sunar. Bu kılavuz, döküntülerin yayılmasını önlemek ve döküntüleri temizlemek için kullanılabilecek birkaç çözüm de içerir.

Spill control guide

Kontrolsüz döküntülerin; etrafındaki çevre, insanlar, işletmeler ve şirketin geleceği üzerinde yıkıcı etkileri olabilir. İyi hazırlanmış şirketler, döküntüleri iş yeri kazalarına yol açmadan, çalışanların ve yakında yaşayan insanların sağlığını etkilemeden, çevreye zarar vermeden ve suyu kirletmeden önce durdurabilir. Döküntü kontrolü araçlarına yatırım yapmak; cezalar, hasarlar ve çevre temizleme nedeniyle oluşabilecek büyük maliyetleri önleyebilir.

İndirme formu

Tümünü Temizle
*
*
*
*
Eloqua

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.