Döküntü kontrolü kılavuzu

Bu Döküntü kontrolü kılavuzu, olası dökülme vakalarına nasıl hazırlanacağınıza ve böyle bir durumda ne yapacağınıza ilişkin görüşler sunar. Bu kılavuz, döküntülerin yayılmasını önlemek ve döküntüleri temizlemek için kullanılabilecek birkaç çözüm de içerir.

Spill control guide

Kontrolsüz döküntülerin; etrafındaki çevre, insanlar, işletmeler ve şirketin geleceği üzerinde yıkıcı etkileri olabilir. İyi hazırlanmış şirketler, döküntüleri iş yeri kazalarına yol açmadan, çalışanların ve yakında yaşayan insanların sağlığını etkilemeden, çevreye zarar vermeden ve suyu kirletmeden önce durdurabilir. Döküntü kontrolü araçlarına yatırım yapmak; cezalar, hasarlar ve çevre temizleme nedeniyle oluşabilecek büyük maliyetleri önleyebilir.

İndirme formu

Tümünü Temizle
*
*
*
*
Eloqua

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.