Boru işaretleri - Numune isteyin

Dünyadaki herhangi bir tesiste boruları dayanıklı şekilde tanımlayan İç ortam, Dış ortam ve Dış ortam+ boru işareti malzemeleri sunuyoruz. Tüm boru işareti kalite seviyeleri, her renk standardında mevcuttur ve kazaların azaltılmasına ve tesis verimliliğin artırılmasına yardımcı olmak için yerel düzenlemelere veya şirket standartlarına uyar.

Ücretsiz numune paketinizi isteyin!

  • Özel boru işaretleri: Özelleştirme seçeneklerimiz hakkında fikir edinmek üzere dayanıklı malzemelerden üretilmiş kişiye özel boru işaretlerimizin numunesi isteyin
  • Standart boru işaretleri: Standart teklifimiz kapsamında sunulan dayanıklı malzemelerden üretilmiş boru işaretlerimizin numunesi isteyin
  • DIY boru işaretçileri: BradyJet J5000 Etiket Yazıcımızı kullanarak sahada yazdırılabilir, dayanıklı malzemelerden üretilmiş boru işaretlerimizin numunesi isteyin.

Örnek isteyin

Tümünü Temizle

Samples Requested
Numune


*
*
*
*
*
*
*
*
Eloqua

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.