BradyJet J2000: Print reliable labels

Safety & Facility Identification
A simple safey sign can prevent costly workplace accidents as long as it is easy to see. With the BradyJet J2000 Colour Label Printer, you can print on-site noticeable, full colour safety signs, tags, pipe markers or lean instruction labels whenever they are needed.

Laboratory
The more samples laboratories need to process, the more time consuming it becomes to retrieve one specific sample. Colour coding samples can solve this, and we developed the BradyJet J2000 Colour Label Printer to do just that, and to help you stay productive and avoid spending too much time hunting your samples.

Numune talep edin

Tümünü Temizle
Numuneler
Please select at least one demo
  • Lab labels
  • SFID labels
İletişim Bilgileri

Sizlere destek verebilmemiz ve talebinize uygun numunelerimizi sağlayabilmemiz için iletişim bilgilerinizi paylaşınız.

*
*
*
*
*
*
*
*
Eloqua

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.