History

“Our mission is to provide innovative identification solutions which improve safety, security, productivity and performance for customers worldwide.“

Brady Corporation Hakkında:

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini destekleyen ve koruyan, eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914'te kurulan şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, eğitim, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur. 

Genel merkezi Milwaukee, Wisconsin'de bulunan Brady, dünya çapındaki işletmelerinde 1 Ağustos 2014 itibarıyla yaklaşık 6.400 çalışana sahiptir. 2014 mali yılında Brady'nin satışları yaklaşık 1,23 milyar dolara ulaşmıştır. Brady hisse senetleri New York Borsasında BRC sembolü altında sunulmaktadır. Daha fazla bilgiye İnternet üzerinden www.bradycorp.com adresinde ulaşabilirsiniz.

BradyHistory

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.