Dikkat: Bakım zamanı geldi!

Yenilikçi Brady Denetim Zamanlayıcı, bakımın gerekli olduğu zamanı makineler, ekipmanlar ve araçlar üzerinde göstererek hayat kurtarabilir. Ürünün LED ışıkları, kullanıcıların ve bakım profesyonellerinin uzaktan dikkatini çeker ve denetimsiz veya yıpranmış ekipmanların kullanılmamasını sağlar.

Bakım zamanı

Yeni Brady Denetim Zamanlayıcı, bir sonraki planlı bakım müdahalesinin zamanını gösterir. Ürünün 7 günden, 30 günden ve 365 günden geri sayan sürümleri mevcuttur. Her bir sürümde, yakın zamanda kontrol edilmiş ekipmandan belirsiz ekipman durumuna kadar koyu yeşil, açık yeşil, sarı ve yanıp sönen kırmızı LED vardır.

  • Her 2 dakikada bir koyu yeşil ışık yanıp söner
  • Her 2 dakikada bir açık yeşil ışık yanıp söner
  • Her 10 saniyede bir sarı ışık yanıp söner
  • Her 2 saniyede bir kırmızı ışık yanıp söner

Kolay ve pratik

Brady Denetim Zamanlayıcı; yapışkan, cırtcırt, mıknatıs, vida veya kablo bağı ile neredeyse her türlü makine, ekipman veya araca doğrudan uygulanabilir. Önceden belirlenen kontrol zaman aralığının sonunda etiket, 1 yıldan uzun kullanım ömrüne sahip pili tükenene kadar istendiğinde sıfırlanabilir. Bir pil durumu göstergesi sürekli olarak ne kadar güç kaldığını gösterir.

Hayat kurtarın

Diğer çözümlerine aksine, Brady Denetim Zamanlayıcının renkli LED ışıkları uzaktan görülebilir ve yakınından geçen kullanıcıların aktif olarak dikkatini çeker. Brady Denetim Zamanlayıcıya sahip makine, ekipman ve araçlar kolayca fark edilerek yasa, yönetmelik ve şirket politikalarına göre belirlenen bakım aralıklarını geçme olasılığı ortadan kalkar. Bu da, Brady Denetim Zamanlayıcının hayat kurtaran bakım müdahalelerini optimum düzeyde desteklemesine olanak tanır.

DOT inspection timer

Ürün ayrıntıları, 1 pratik referans belgesinde mevcuttur.

Red arrowÜrünün nasıl çalıştığını görün!

Scaffold inspection timer

Ürün ayrıntıları, 1 pratik referans belgesinde mevcuttur.

Red arrowÜrünün nasıl çalıştığını görün!

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.