Tüm trafik seviyeleri için zemin işaretleme

İş yerinde yaya güvenliğini artırırken araçları daha verimli hale getiren hafif, orta dereceli ve yoğun trafikli zeminler için güvenilir işaretleme çözümlerinden oluşan eksiksiz bir ürün serisi sunuyoruz.

Yayalar daha güvenli, araçlar daha verimli

Net şekilde işaretlenen zeminler, depolar ve lojistik alanlarında yaya trafiği ile araç trafiğini birbirinden ayırmaya yönelik pratik bir çözümdür. Bu işaretler, otoyollardaki trafik şeritlerine benzer şekilde tüm kullanıcılar için güvenlik ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olur. Yaya çalışanlar güvenli şekilde yürüyebilecekleri alanları net olarak görebilirken, araçlar kendilerine ayrılan özel alanlarda daha verimli kullanılabilir.

Uyumluluğu artırın

Zemin işaretleme, işverenlerin gerektiğinde güvenlik veya sağlık işaretleri sağlama yükümlülüğünü düzenleyen AB Direktifi 92/58/EEC ile uyumluluğu destekler. Direktifin engeller ve tehlikeli konumları düzenleyen işaretlere yönelik minimum gereksinimlerle ve trafik rotalarının işaretlenmesiyle ilgili Ek V bölümü, çalışanların korunması için gerekli olduğunda araç trafik rotalarının sürekli bantlarla net bir şekilde işaretlenmesi gerektiğini belirtir.

Tüm trafik seviyelerini kapsayan çözüm

Çözüm Öne Çıkan Özellikleri Uygulamalar
İyi Koridor İşaretleme Bandı
B-726 Vinil
Kısa uygulama süreleri için daha uygun maliyetli bir çözüm Değişen 5S/Üretim alanları, iş hücreleri ve daha fazlası için geçici işaretleme Floor marking types
Daha İyi ToughStripe - Zemin İşaretleme Bandı
B-514 Polyester
Daha fazla şekle ve özelleştirme seçeneği sunan daha uzun uygulama süresi 5S/Üretim, yürüme yolları koridorlar ve orta trafik düzeyine sahip alanlarda görsel çalışma alanları
En İyi ToughStripe Max - Zemin İşaretleme Bandı
B-543 Vinil
En yüksek dayanıklılık Daha yüksek forklift ve endüstriyel araç trafiği
Diğer Paintstripe - Zemin İşaretleme Kalıpları
Farklı yüzey türleri için B-518/B-519
Daha uzun süreli ve daha dayanıklı işaretleme için boya kalıbı Kalıcı çalışma alanı tahsisi

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.