İstediğiniz yerde istediğiniz tesiste boruları tanımlayın

Kazaları azaltmaya ve tesis verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için dünya çapındaki tüm tesislerde boruları tanımlayabiliriz. Boru işaretlerimiz 3 kalite seviyesinde sunulur ve tesisiniz için gerekli olan tüm boru, içerik ve akış bilgilerini içerecek şekilde tamamen özelleştirilebilir.

Kazaları azaltın, verimliliği artırın

Boru içeriğini ve akış yönünü gösteren, net bir şekilde görünür ve okunaklı olan boru işaretleri, bakım ekiplerinin servise ihtiyacı olan boruları ve kapatmaları gereken valfleri daha verimli bir şekilde bulmalarını sağlayabilir. Boru işaretleri, verimliliği artırmanın yanı sıra çalışanları, yüklenicileri ve ilk müdahale ekiplerini boru içeriği için uyararak kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Boruları istediğiniz yerde dayanıklı şekilde tanımlayın

Boru işaretleri, takılı ve okunaklı kaldıkları sürece iş yerindeki kazaları azaltır ve verimliliği artırır. Standart test yöntemlerinin kullanıldığı şirket laboratuvarlarımızdaki testleri temel alarak İç mekan, Dış mekan ve zorlu ortamlarda 10 yıla kadar dış mekan dayanıklılığını yitirmeyen Dış mekan+ boru işaretlerini kullanıma sunuyoruz.

Tamamen özelleştirilebilir baskılar

Yalnızca zorunlu güvenlik bilgilerini gösteren kısıtlı çözümlerden daha fazlasını sunan, istediğiniz renk ve baskıda boru işaretleri sağlayabiliriz.

Zorunlu güvenlik bilgileri*

  • akış yönü
  • boru içeriği açıklaması
  • GHS/CLP sembolleri

*çoğu ulusal standart ve düzenlemede

Genel verimlilik bilgileri

  • ikinci bir dilde boru içerikleri açıklaması
  • borulama ve enstrümantasyon şeması bilgileri
  • x kaynağından y hedefine
  • elektronik tanıma için QR kodu

Daha fazla bilgi veya başka bilgiler eklenebilir!

Boru işareti tasarımı için bir örnek

Custom pipe marking elements
Pipemarking Guidebook

Ücretsiz rehberimizle uzmanlığınızı geliştirin.

Red arrowKılavuzu edinin

Pipe marker samples

Tamamen özelleştirilebilir boru işaretleri.

Red arrowÖrneklere göz atın

Custom Pipemarker Order Checklist

Neleri özelleştirebileceğinizi görün.

Red arrowSipariş kontrol listesi

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.