ToughSorb ile kazaları azaltın ve uyumluluğu artırın

ToughSorb yarı kalıcı yapışkanlı paspaslar, döküntülerin kaza ve masraflara neden olmadan sınırlanması ve iş alanına yayılmalarının önlenmesi için harika bir çözümdür.

ToughSorb application
ToughSorb

Kazaları azaltın

Sınırlanmamış veya emilmemiş döküntüler, üretim birimi iş alanında çabucak kayma ve düşmelere neden olabilir. İğne delikli polipropilen kullanılarak üretildiği için rakip ürünlerden %25’e kadar daha fazla sıvı emebilen ToughSorb, kayma ve düşme riskini azaltmak üzere kolayca bir yürüme yolu olarak serilebilir.

Uyumluluğu artırın

ToughSorb, şirketlerin kıyı, yer altı ve yüzey sularının korunmasıyla ilgili Avrupa Birliği Su Çerçeve Direktifi 2000/60/EC ile uyumlu olmalarına yardımcı olur. Döküntüleri emebilen ToughSorb, yer altı su kaynaklarının veya yüzey sularının kirlenmesini önleyerek şirketlerin “kirleten öder ilkesi” kapsamında ceza ödemekten kaçınmalarına yardımcı olur. ToughSorb aynı zamanda acil duruma hazırlık ve yanıt vermeyle ilgili ISO 14001 ek 1, A.4.7 ile de uyumlu olmanıza yardımcı olur.

Uygulaması kolay

Paspası sererek istediğiniz boyutta kesin ve kendiliğinden yapışkanlı arka kısmını kullanarak ToughSorb’u iş alanına uygulayın. ToughSorb yoğun trafikli alanlar, koridorlar, yürüme yolları, üretim alanları, iş tezgahları ve geleneksel paspasların kullanıldığı tüm yüzeylerde, örneğin giriş ve çıkışları sınırlamak için kullanılabilir. ToughSorb damlama, döküntü ve sızıntıları emerken koyu mavi rengi sayesinde sık kullanılan alanlardaki yüzeylerin daha estetik görünmelerini de sağlayabilir. ToughSorb’u gerektiğinde kolayca çıkarabilirsiniz.

İş alanındaki kayma ve düşmeleri azaltın, temiz su standartları ve mevzuatlarıyla uyumluluğu artırın.

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady yüksek performanslı etiketleri, endüstriyel yazıcıları, yazılımları, güvenlik ve mekan işaretleri, endüstriyel emiciler (absorbents), kilit sistemleri (LOTO) ve bir çok başka çözümüyle insanları, mekanları ve ürünleri işaretler / markalar ve korunmasını sağlar. Brady çözümleri yönetmeliklere, standartlara uygun güvenli iş ortamları oluşmasını ve devam etmesini , yüksek performanslı ürünlerimiz ise en zor şartlarda bile ürün ve diğer varlıkların net ve temiz bir şekilde etiketlenmesini ve takibini sağlar.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.