Her türlü döküntüyü kolayca temizleyin

Kontrolsüz döküntülerin, etrafındaki çevre, insanlar, işletmeler ve şirketin geleceği üzerinde yıkıcı etkileri olabilir. Döküntülere karşı hazırlıklı olmak iyi bir yönetim uygulaması ve birçok ülkede hukuki bir zorunluluktur. En iyi hazırlık; ceza, hasar ve kirliliğin temizlenmesine ilişkin büyük masrafların önlenmesini sağlayan profesyonel araçlarla desteklenendir.

Döküntü kontrolü araçları

Brady, karada meydana gelen döküntülere yönelik olarak döküntüleri çekmek ve(ya) yayılmasını önlemek için uygulanabilecek çeşitli döküntü kontrol araçları sunar.

Proaktif döküntü kontrolü

Sızıntıların meydana gelebildiği makine ve ekipmanlar veya depolanan variller ve IBC’ler, kirliliği ve iş yeri kazalarını önlemek amacıyla önceden döküntü kontrol araçlarıyla donatılabilir.

Rigid Lock Quickberm
High visibility mat
Spill control decks
  • Döşemeler ve Paletler: 80 litre kapasiteye sahip 2 varilli, forklifte uygun döküntü döşemelerimiz, varil depoları ve dağıtım alanlarındaki potansiyel tehlikeli sızıntıları sınırlamanın uygun fiyatlı bir yolunu sunar. Her modüler döşemede, özel bir varil deposu platformu oluşturmak amacıyla farklı döşemeleri güvenli bir şekilde birbirine bağlamak için dahili klipsler mevcuttur.
  • Banketler: Fıçılarda ve IBC’lerde döküntüleri proaktif şekilde sınırlamak için kullanımı ve ayarlanması kolay olan yeniden kullanılabilir, hafif ve ağır işe yönelik Rigid Lock Quickberm’i sunuyoruz. Kenarları, forklift trafiğine izin vermek için daraltılabilir ve döküntüleri sınırlamak için kolayca tekrar açılabilir.
  • Paspaslar: Döküntü kontrol paspas ve yollukları; yağ, sıvı ve diğer döküntüleri emip bünyesinde hapsederek koridorların ve yürüme yollarının kayganlığını ortadan kaldırır. En zorlu uygulamalarınıza dayanmak için tasarlanmıştır ve yüksek trafikli alanlar ve iş istasyonları için idealdir. Giriş paspaslarına kıyasla emici paspas ve yolluklar daha iyi tutunma sağlar, kayganlığı azaltır ve sıvıların bir yerden başka bir yere taşınmasını önler.
  • Sosisler: Emici sosisler, sıvıları emen ve biriktiren güvenilir ve esnek tüplerdir. Sosisler köşelerin şeklini alıp pürüzlü yüzeylere uyum sağlayarak döküntü ve damlaları emer ve sıvının başka yerlere kaçmasını önler.
  • Yastıklar: Emici yastıklar, damlattığı veya sızdırdığı bilinen makinelerin altında kullanım için idealdir. Yastıklar kolayca taşınır ve drenaj kuyuları, toplama çukurları ve dış havuzlar gibi ulaşılması zor alanlardaki yağı ve su bazlı sıvıları emer.

Reaktif döküntü kontrolü

Proaktif döküntü kontrolünün yeterli olmaması veya uygulanmaması durumunda döküntülerin yayılmasını önlemek ve sonunda döküntüleri gidermek için döküntü kontrol araçları mevcuttur.

Pads
Spill control roll and high visibility mat
SpillFix granular
  • Pedler: Önceden kesilmiş pedler uygun maliyetlidir ve damlaları silmenin veya toplamanın kolay bir yolunu sunar. Çok az tiftiklenen versiyonları mevcuttur ve giderilecek döküntü hacmine bağlı olarak ağır, orta ve hafif olmak üzere seçilebilecek 3 kategori mevcuttur.
  • Rulolar: Daha büyük alanları kaplamak ve halihazırda yayılmış döküntü, sızıntı ve damlaları çekmek için sürekli rulolar halinde pedler de mevcuttur.
  • Sosisler: Öncelikli olarak proaktif bir araç olarak kullanılan sosisler, döküntü meydana geldiğinde döküntünün yayılmasını sınırlamak için hızlıca küçük bir baraj yaratacak kadar esnektir.
  • Granüler: Küçük ve gevşek parçacıkları sayesinde granüler emici, ped veya rulonun yeterince uygun olmadığı uygulamalar için idealdir. Böyle durumlarda granüler emici, çeşitli yüzeylerde bulunan çatlak ve pürüzlerden sıvıları çekebilir.

Ürün Haberleri

HandySorb

Endüstriyel döküntüleri kolayca temizleyin
HandySorb paspas, döküntüleri son derece verimli ve kolay bir biçimde gidermek için uzatılabilir bir sapa ve özel tasarım emicilere sahiptir.
>> Daha Fazla Ayrıntı Görüntüleyin


Base spill kit

Asit, baz ve pil asidi döküntülerini güvenli bir biçimde giderin
Asit Döküntü Kiti, Baz Döküntü Kiti ve Pil Asidi Döküntü Kitinin her biri, kullanıcıların döküntülerle güvenli, hızlı ve pratik bir biçimde mücadele etmesini sağlayan bir dizi çözüm içerir.
>> Daha Fazla Ayrıntı Görüntüleyin

DİSTRİBUTİON PARTNERS

Brady Corporation, çalışanları, ürünleri ve üretim yerlerini tanımlamak ve korumak için eksiksiz çözümler üreten ve pazarlayan uluslararası bir üreticidir. Brady ürünleri, müşterilerin emniyet, güvenlik, verimlilik ve performansı artırmalarını sağlayan yüksek performanslı etiketler, işaretler, güvenlik cihazları, yazıcı sistemleri ve yazılımları içerir. 1914’te kurulan Şirketin elektronik, telekomünikasyon, imalat, elektrik, inşaat, tıp, havacılık ve çeşitli diğer sektörlerden, kapsamlı bir müşteri tabanı bulunur.


Tüm Dünyada ve Türkiye'de Etiketleme- İşaretleme Çözümleri ve Servisleri Sunar.